reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

My niedlugo bedziemy szukac jakiegos lozeczka, chcailabym bardzo proste, bez poziomow bo Maly bedzie juz mial rok wiec poziomow mu i tak nie potrzeba. jesli mozecie cos doradzic to bylabym wdzieczna. tutaj mamy bardzo ladne lozeczko, niestety nie da rady go wziac do Polski wiec musimy sprzedac i kupic cos nowego tam:crazy:
 
reklama
Witam! To może ja, choć nowa, się wypowiem na temat kojca.
Mianowicie ja dokładnie to pierwsze, które zaprezentowała post ptaszyna kupiłam synkowi jak był malutki. Było to związane z zawodem mojego męża i naszymi ciągłymi przeprowadzkami.
Długo szukałam odpowiedniego kojca, no i wydawało mi się, że znalazłam...
Niestety szybko się rozczarowałam...
Fakt, można to złożyć i jest naprawdę małe, jednak dla zdrowia dziecka nie polecam. Materac w takim kojcu jest jakby z kilku plastikowych deseczek obitych materiałem, po krótkim czasie robi się nierówny i nie wygodny. My szybko zmieniliśmy ten materac na zwykły i w sumie problem się rozwiązał, ale mały nie ma się czego złapać, żeby się np. podnieść.
Jeżeli ma to służyć do zabawy, to ok, ale nie polecam jako zamiennika dla klasycznego łóżeczka drewnianego!
My niestety popełniliśmy ten błąd i teraz żałujemy, ale jeszcze kilka miesięcy i daję Marcela na łóżko zabezpieczone barierką. Moja Julka też szybko zaczęła spać na łóżku( jak tylko nauczyła się sensownie chodzić i opanowała umiejętność wejścia i zejścia z łóżka)
 
Pearl, a może kupcie już małemu tapczanik z jakąś barierką? Zanim się na dobre tu ulokujecie, to będzie miał już rok, więc łóżeczko niemowlęce tak czy inaczej długo mu nie posłuży.
 
Julkan dzieki za opinie!

Ja wprawdzie narazie sie nie przymierzam do turystycznego,ale trzeba bedzie pomyslec przed tym naszym zgrupowaniem.
A nasze lozeczko planuje przytargac z UK.Specjalnie kupilam takie,ze sie robi maly tapczanik,po zdjeciu bocznych szczebelkow,to chocby nie wiem co to musze je zabrac i koniec:tak:
 
My mamy zwykłe łóżeczko:tak:

Liwus też intesywnie myśle na jeździkiem:dry:narazie mam coś takiego do pchania- tzn mały dostał jak się urodził:tak:Ten co wkleiłaś bardzo mi się podoba, zastanawiam się tylko czy nie kupić takiego małego 3 kołowego rowerka co można pedały schować, widziałam takie u nas w sklepie dla dzieci. POtem będzie mógł jako rowerek słuzyć:tak:
 
kicrym ja kupię małemu jeździk/pchacz albo Fisher'a - o taki : MUZYCZNY CHODŹIK JEŹDZIK PCHACZ FISHER PRICE ! (554005135) - Aukcje internetowe Allegro albo ten chicco : CHICCO AUTKO-JEŻDZIK QUATRO AUTKO 4W1 + !BONUS ! (546981567) - Aukcje internetowe Allegro a na 2 urodziny biegacz : jeździk - hulajnoga hamulec nozka CERTYFIKATY (555822311) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
Bo podobno dzieci jak mają ok. 1 roku to jeszcze nie jarzą o co chodzi w rowerze i mniej więcej jak mają 2,5-3 lata zaczynają jeździć na rowerku.
 
Pabla melduję, że byłam w tej hurtowni:tak: Na miejscu okazało się, że tego Fuzzion już nie mają (wczoraj sprzedali ostatni:crazy:) aczkolwiek na poczatku przyszłego tygodnia będą mieli dostawę i ma być (mam zadzwonić dla pewnosci:tak:) ale rozmawiałam z właścicielami o wózku i zapewniali, ze baaardzo dobry wózek (ale wiecie jak to jest nie raz, żeby sprzedać towar to zachwala sie go pod niebiosa-znam to z atopsji:-p:-p:-p) czyli będę czatowała na niego w nastepnym tygodniu;-)
 
Tosika - wielkie dzięki, obejrzyj go obiektywnym okiem, zwróć uwagę na te kółka co Roni pisała że tragedia...
ja w przyszłym tyg mam zamiar do hurtowni blisko mnie podjechać to obejrzę emaljungę.
 
reklama
Liwus
bardzo fajny ten pchacz:tak::tak::tak: i na stojąco i na siedząco
fajny, może podsunę komuś z rodziny na urodzinki :-):-):-) pierwsze bo nie sądzę coby mój leń zechciał wcześniej chodzić:-)
Kiedyś wklejałaś taki rowerek fajny składany, już go nie kupujesz??? Pamiętam że fajny był

Jeśli chodzi o łóżeczka to oblukam jeszcze w sklepie na żywo jak wyglądają te zapięcia bo jesli z zapięciem to to:
LOZECZKO TURYSTYCZNE -KOJEC MOSKITIERA MATERACYK (548605773) - Aukcje internetowe Allegro

Tosika
fajne to łóżeczko tylko drogie a że dziecię spać będzie w tym sporadycznie to mi się nie kalkuluje. Nie widziałam tańszych

Ja znalazłam coś podobnego, fajne ale też cenowo dużo a mi nie zależy na przewijakach bo w domu mam przewijak na komodzie drewniany a w podróży to mogę dziecko gdziekolwiek przewinąć
KOJEC - ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE LULU 3 - NOWOŚĆ (551929996) - Aukcje internetowe Allegro
Ja znalazłam podobne

Oprócz tego linka co na początku to nie znalazłam innego łózeczka bez bocznego wyjścia oprócz jakichś łóżeczek dla mniejszych dzieci
szok
modyfikacja znalazłam i to u tego samego sprzedawcy :) ślepota ciążowa
http://www.allegro.pl/item555596417_lozeczko_turystyczne_kojec_moskitiera_materac.html


julkan do takiego łóżeczka turystycznego używanego codziennie warto jest włożyć normalny materac. wiadomo że w takim składaku materac nie może być wypasiony
 
Ostatnia edycja:
Do góry