reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ojejciu jejciu, zaczyna się u was gorący okres testowania, życzę wam wszystkim dwóch kreseczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki :-)
a ja dzis juz padam, cycki mam takie nabrzmiale, ze wydaje sie, ze zaraz pekna, brzuch boli jak cholera :no:
@ nadal nie ma?:szok:


A ja biore biore lutke dopiero 3 dzien a juz mam dosc - doslownie sie ze mnie leje! W nocy sie nawet przez to obudzilam:wściekła/y:
 
macku no wlasnie, z Ciebie sie w 3 dniu leje, a ja po 5 dniach brania - nic i teraz po 4 dniach po odstawieniu to samo :-p
 
hej kobietki,
podczytuję tu was cały czas i za wszystkie testujące w najbliższych dniach mocno zaciskam kciuki! :)

u mnie sytuacja bez zmian, facet się ciągle namyśla. kupiłam mu książeczkę ' gdy stajesz się tatą', leżała najpierw cały wieczór na szafce przy łóżku, rano zniknęła - myślałam, że zabrał ją by wywalić do pierwszego kosza w drodze do pracy ;) ale następnego wieczoru przyznał się, że zaczął sobie czytać w autobusie po kawałku. więc może jest jakaś nadzieja...

aha, przeszły mi skutki uboczne po bromergonie! jedyne co zostało, to nienajlepsze sny, ale nie wiem na ile to wina piguły, a na ile tego, że ogólnie mam stresujący czas. i nie wiem, czy się cieszyć, że skutki uboczne minęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po tak krótkim czasie brania, czy raczej martwić. jak były skutki uboczne to sobie wyobrażałam, że lek działa ;) a teraz aż mi jakoś dziwnie...
 
LOPOP- a ja mam 19d.c w tym cyklu jestem na Clo ,dzialania byly w 9,11 i 13d.c. a w 12 d.c. mialam usg i był pecherzyk ze wzgórkiem czyli tuz przed peknieciem ..mam nadzieje(jak co cykl) ze sie udało...choć śluzu nie miałam jak to przy Clo...czekam do przyszłej środy i testuję...

A u Ciebie jak ??
starania zawieszone bo niby znowu po IUI coś było ale się nie utrzymało:(
myślę jeszcze o jakiś badankach

za dziewczyny testujące za piękne tłuste kreski na testach i wysokie wyniki bety&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry