reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny planuje w tym cyklu wypróbowac testy owulacyjne. poradzcie od ktorego dnia cyklu i w jakich porach dniach najlepiej robic testy. mam cykle 30dniowe. z gory dzieki ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka dziewczyny. Byłam wczoraj te szwy ściągnąć no i jednak nie dało się udrożnić jajowodów. Więc powiedział, że in vitro mi pozostało. No i trochę się podłamałam:( Niewiem co mam teraz zrobić :(
 
dziewczyny planuje w tym cyklu wypróbowac testy owulacyjne. poradzcie od ktorego dnia cyklu i w jakich porach dniach najlepiej robic testy. mam cykle 30dniowe. z gory dzieki ;)
Ja robię testy zawsze o tej samej porze, koło 12 i wychodzą mi. Mam cykle 30-31 dni i zawsze tak koło 12dc zaczynam robić testy, żeby nic nie przegapić, a owulkę ma między 16 a 18dc

Hejka dziewczyny. Byłam wczoraj te szwy ściągnąć no i jednak nie dało się udrożnić jajowodów. Więc powiedział, że in vitro mi pozostało. No i trochę się podłamałam:( Niewiem co mam teraz zrobić :(

nie załamuj się...
kurcze...
nie wiem co Ci napisać....
 
justkaaa,nie masz co sie zalamywac kochana,w dzisiejszych czasach invitro to nic nowego,i tym bardziej strasznego,a pozytywne wyniki wzrastaja do 80%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
glowa do gory,dostaniesz twoja fasolinke:-)
 
justkaaa,nie masz co sie zalamywac kochana,w dzisiejszych czasach invitro to nic nowego,i tym bardziej strasznego,a pozytywne wyniki wzrastaja do 80%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
glowa do gory,dostaniesz twoja fasolinke:-)
Ja wiem o tym. Tylko, że mój mąż nie chce dziecka "z probówki" jak to określa. No i jeszcze dochodzi do tego kwestia finansowa(ostatnio zwolnili mnie z pracy). A ja bym oddała wszystko co mam, żeby tylko fasolka była. I to mnie dołuje tak najbardziej:(
 
justkaa trzymaj sie jakos, kolo nas jest klinika w myslowicach chyba jak sie nie myle, ale nie jestem pewna, moze podjedz tam i popytaj, oni sie specjalizuja w nieplodnosci, w krakowie jest bardzo dobry lekarz w katowicach tez jest kilka, jedz dowiesz sie co i jak. Jak chcesz nr do lekarza w krakowie to ci dam popytasz. Mnie tez to pewnie czeka, caly czas mojemu mowie ze blizniaki z in vitro bedziemy miec, dzis mu wozek dla dzieci pokazywalam, poklepal sie po glowie tylko,on nie chce blizniakow heheheheh, a ja to mam gdzies... jak mnie zapytaja powiem ze chce blizniaki
 
Hejka dziewczyny. Byłam wczoraj te szwy ściągnąć no i jednak nie dało się udrożnić jajowodów. Więc powiedział, że in vitro mi pozostało. No i trochę się podłamałam:( Niewiem co mam teraz zrobić :(

oj tule mocnoooo :-) tak jak dziewczyny pisza to in vitro to nie jest koniec swiata...fakt ceny sa kosmiczne...mnie tez przerazaja te koszta ale jesli to jedyna droga to warto jakis czas odczeka odłozyc kase ...kliniki maja rozne promocje typu invicta w Gd in vitro do skutku

dziewczyny ja brałam clo w tym cyklu, od 2 dni cwicze waidera, i boli mnie całe podbrzusze i mam teraz rebusa czy cwiczyc dalej
 
@ dalej nie przyszla ale nic mnie nie boli
temoka wysoka
test negatywny
cycki nie bola tylko czasami zakluja
@ juz by mogla przyjsc bo cykl mi sie wydluza a ja nie chce :wściekła/y:
 
reklama
Do góry