reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Beatka qrcze no właśnie nie wiem bo dziś dopiero 10 dc wcozraj miałam 15mm na prawym i trzy mniejsze na lewym no i co najważniejsze endo urosło do 8mm , i gin mówił żebyśmy zrobili sobie 3dni przerwy od poniedziałku działać i dał mi jakiś syrop na kaszel który rozrzedza śluz i on tez może pomóc i od poniedziałku sexik i syrop codziennie przez 6dni żeby wszystkie dni pokrywać , a mojemu kazał jeść cynk, żeńszeń, no i odżywkę białkową taką dla sportowców bo ona też ponoć poprawia plemniczki więc mój się ucieszył bardzo bo chodzi na siłkę żeby za niedługo przenieść przez próg słonicę ze słoniątkiem :-) no ale tak myślę że dziś już się przytulimy bo 4dni bez przytulanek a mojemu już plemniki do głowy uderzają:p
 
reklama
dzis byla u mnie moja przyjaciolka i powiedziala mi, ze jest w ciazy. w 9tyg:)) bardzo sie ucieszylam, ze jej sie udalo bo tez miala problem. Takze jest nadzieja, ze moze mi tez sie uda. CHociaz to boli w serduchu bardzo, ze to akurat nie ja.. ale coz ..ale ja to jej wykrakalam ta ciaze. Bo mowi,ze sie jej spoznia pare dni to ja mowie zrob test bo pewnie ciaza i rzeczywiscie sie udalo ale przyznala sie dopiero dzisiaj:)
 
hey! wczoraj jakos nie mialam weny, zeby odp. Pechole nic nie urosly:( wydaje mi sie, ze przez to, ze tyle cykli bralam te wspomagacze w podwojnej dwace, ze wreszcie przestalo mi wszystko hulac..
jutro gin bedzie do mnie dzwonil, zeby podac mi termin na laparo.

Kochana tulam mocno!!!:* Ja mimo wszystko działała bym dalej:tak: Bo naprawdę b.często w takich sytuacjach są miłe niepodzianki:tak: Za co mocno trzymam kciukaski&&&&&&&&
Dziewczyny bardzo często opisują takie sytuacje! że bardziej spodziewały by się "końca świata" niż II kreseczek;-)Więc działajcie ile sie da a my kibicujemy:*
Co do znieczulenia to nie masz się czego bać:tak: Laparo może tylko pomóc więc ja jestem na tak:)
Maja a co to za syrop? Jak się nazywa? Ja znam taki przypadek że para jechała kupę kilometrów do lekarza od niepłodności a ten co im zapisał? Flegaminę:-) Już nie raz czytałam/slyszałam że lekarze zapisują tego typu syropy:eek:
 
PALU uda się napewno !!!nie trac nadziei i wkońcu Ty usłyszysz serduszko swego robaczka!!! głowa do góry !!!
Suzi syrop nazywa się exputex, to jest na kaszel , że śluz jest bardziej wodnisty bo stwierdził że może cosik nie halo ze śluzem , myślałam że się ze wstydu spalę na tej wizycie :) jakoś tak dziwnie u faceta mi jest:p ale po tej wizycie zadowolona byłam i wydaje mi się że gostek zna się na tym ,zresztaa czytałam o nim trochę i właśnie specjalizuje się w leczeniu niepłodności więc zobaczymy za 2tyg mam kolejną wizytę to się dowiem może czegoś
a narazie to juz dziś zaczynamy się przytulkać:)
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny:) takze daje sobie spokoj od wszystkiego bede starala sie nie myslec, zeby sie odblokowac ale jest ciezko.
bede tu czasem cos pisala, a napewno Was czytala. Napisze Wam jak dostane miesiaczki czyli gdzies za 3 miesiace albo po laparo;p
 
Palu tulam Cię bardzo mocno! Mam jednak nadzieje że zostaniesz z nami:tak::-(Nie wyobrażam sobie wątku bez Ciebie;(
 
cześć dziewczyny,
się pochwalę, prolaktynę po 1,5 miesiąca z bro zbiliśmy do dolnej granicy normy :) niestety okazało się na piątkowej wizycie, że nadal nie mam owu, więc teraz poza bro dostałam duphaston na wywołanie i kiedy dostanę okres, mam zacząć 3 cykle z cyclo-progynova... ych.
 
reklama
czy po odstawieniu clo w następnym cyklu może nie byc owulacji skoro wcześniej były po clo 3 pęcherzyki to moglo sie wszystko zużyć do przodu ? dodam że wcześniej miałam owulacje i bez clo , 2- 3 razy w roku nie było
 
Do góry