reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clo+duphaston

Nasturtium

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2022
Postów
9 433
Dziewczyny, mam mieć włączony clobestigyt plus ovitrelle, duphaston również z uwagi na zbyt niski poziom progesteronu.
I teraz pytanie do tych z Was, które miały taki zestaw lub mają wiedzę- jak często monitoring podczas stosowania, jakiej wielkości powinien być pęcherzyk żeby podać zastrzyk, w jakim czasie od zastrzyku pęka? Z reguły w którym dniu cyklu to ma miejsce? Clo mam mieć podawane od 3 dc przez 5 dni, dwie tabletki dziennie. Jak szybko rósł u Was pęcherzyk, ile czasu od podania zastrzyku pękał? Wiem, że to kwestia indywidualna, ale chciałabym mieć ogólne wyobrażenie czego mogę się spodziewać. Czy na przykład jeśli zastrzyk na pęknięcie miałabym podany w piątek to monitoring mający na celu sprawdzenie, czy pękł w poniedziałek to nie byłoby za późno?
 
reklama
Do góry