reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co już umiem...czyli postępy rozwojowe i zachowanie Naszych Maluszków ;-)

Net-ka, moja też robi fikołki w przód... Tzn. myśli że robi w przód, bo ląduje jak popadnie (na łóżku oczywiście) :)
 
reklama
U nas zaczęło się na łóżku a teraz na dywanie- z różnym skutkiem... Dotyka głową podłogi i bam. Nie nadążę za nią, czasami zamieram...ale ogólnie grzeczna jest.
 
Mła- widzę, że nasze maluchy mają coś wspólnego. Mały zna cały alfabet - oczywiście tylko drukowane litery. był to dla nas szok. zaczęło się od liter na klawiaturze. mały cały czas pytał: a co to za literka? no to mu odpowiadaliśmy, aż nagle wziął książkę z półki przeczytał tytuł - znaczy nie dosłownie, tylko wymienił wszystkie literki na okładce. a był to SAPKOWSKI:szok:Wiem,że trudno w to uwierzyć, ale nagrałam go telefonem. umie też liczyć do 10. po polsku i po angielsku... mój M. go uczy, bo widzi jak mały chwyta. na bilansie 2latka. babka powiedziała, że Tymek ma słownictwo na 4latka:szok: zna cały wierszyk murzynek bambo, piosenkę zuzia lalka nieduża i ogórek, jedzie pociąg z daleka i mówi całe aniele boże stróżu mój
 
Trochę głupio, że tak się chwalę, ale jak nie wam to komu... bardzo chciałabym wam pokazać filmiki, ale nie jestem lotna w sprzęcie i nie mam pojęcia jak z telefonu przenieść je do komputera... jak M. wróci to go zmuszę by mi to porobił. buziaki.
 
Izu Brawo!!!U nas alfabetu nie zna Nina zaś w rozmowie mówi wszystko i wierszyki i piosenki też zna i śpiewa ;)A do tego jak tańczy to już wogle ;)).Hahaha cyrk na kołach.
To nie chwalenie się, tylko postępy. U nas z rozwojem ruchowym było na bakier zaś w innych rzeczach Ninka jest dobra ;) I tak to jest!
 
reklama
Do góry