reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co już umiem- postępy naszych dzieciaczków :D

Czesc Dziewczyny,ma na imie Aga jestem tu nowa wiec prosze was o wsparcie, jestem mama 2-miesiecznego Oskara ,mieszkam w Amsterdamie i brakuje mi troche towarzystwa do rozmow, pozdrawiam was serdecznie
 
reklama
AGULA280 wejdz na głowny temat tam bedzie ci prosciej i na pewno zdobedziesz nowe znajomosci A moja mała nauczyła się włączac tv i włazić na kanapę
 
No to teraz moja loej :D

Zuzka mniej rzeczy pojdzie szybciej :D:D
- odziwo strasznie chce siadac nie polezy bo zaraz wrzeszczy wiec podparta poduszkami siedzi sobie ( bylam u lekarza i powiedzial ze jak jest wszystko wporzadku to dobrze zeby jej nie bronic )
- smieje sie jeszcze tak na glos nie potrafi czasmi jej tylko wychodzi
-uwielbia sie bawic sowim zajaczkiem
-gryzie ciagle swoje raczki
- je kaszke z lyzeczki , jabluszko tarte , banana
-spi cale nocki:D:D:D i GLOSNO PLACZE chyba jak kazde z naszych pociech :D

Fifi -
- chodzi biega , szaaleje, skacze , sam sie bawi , wylazi wszedzie gdzie sie da wlacza i wylacza telewizro , obsluguje pilot , komorke tez hehe dzisiaj jak spalam z nim rano to wyciagnal telefonz pod mojej poduszki i zadzwonil do Taty bo osttanie polaczenie bylo od niego , ale mysle ze to jeszcze nieswiadomie heheh i mnie budzi mam tata tata alo (halo)
- troszke sie martwie bo malo mowi :( znaczy sie probuje i wogoel ale ciezko mu idzie , powiem mama tata baba ziazia(dziadzia), ziuzia,mmmmmm (mleko) , aaaaaaa(pepsi) :D , popek(paczek), ba( bulka) hihi(Fifi) yyyy( kupka) i nie pamietam :D:D
robi siku i kupke na kibelek czasami zdarzy mu sie popuscic , chociaz na noc zakladam mu jeszcze pampery bo w nocy to jest nieprzytomy
- jezdzi na takim rowerku malutki czasami pedaluje ale woli odpychac sie nozkami
-pomaga przy zuzi wyciera jej buzke jak jej slinka pocieknie wklada smoka , lula rozmawiam do niej
- jak cos chce jesc to idzie do lodowki i wyciaga a ja mam mu przygotowac :D je juz sam ale wole ja Go karmic bo wiem ze lepiej sobie poje , probuje sie sam ubierac , jak cos rozleje to wyciera odkurza ze mna ja mam duzy odkurzacz on taki mniejszy na baterie do podlogi :D zamiata jak sobie cos przypomne to napisze :D
 
No to teraz Paulina:

- Leżac na brzuszku podnosi głowke i tułów na wyprostowanych rączkach i podziwia świat
- Przewraca sie z plecków na brzuszek i z brzuszka na plecki
- smieje sie głosno
- mówi "maaaaamaaaa" jak marudzi:-D
- trzyma grzechotke, gryzaczek i przekłada z raczki do raczki
- gryzie wszystko
- chce tylko siedziec, ostatnio nawet przy kapieli nie moge jej połozyc
- uwielbia chwytac miski na karuzelce nad łóżeczkiem
- mata edukacyjna juz sie jej znudziła:zawstydzona/y: bo juz wszystko chyba wymacała i obśliniła
- Umiecha sie jak tylko zobaczy mame albo siebie w lustrze
- herbatke pije, ale tylko podaną na łyzeczce (nie chce butelki)
- leżac na brzuszku dzwiga pupe wysoko i probuje sie odbic kolankami... przesuwa sie moze na 1-2 cm i ma dość:-p
-zachwyca sie swoimi stópkami
 
nasza ala potrafi UWAGA: manipulowac rodzicami w zaleznosci od swoich potrzeb:-D potrafi przez chwilke saa siedziec, porusza sie turlajac po pokoju, w chodziku tez juz zalapala ze trzeba do przodu (po 3 dniach):-D prawie cale dnie spedza na brzuszku i nie potragi usiedziec w miejscu, smieje sie tak glosno ze czasami juz nie wytrzymuje i sama wybuca smiechem:-)
 
Nicole nauczyła się klaskać. JAk coś się jej podoba to klaszcze, zwłaszcza jak widzi jakieś walki k1 w tv:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
poza tym raczkuje :-) i potrafi stanąć na nóżkach w łóżeczku
 
FIRANKA ja jetem pełna podziwu dla twojej Nicolki ,no napatrzeć się nei mogę jaka z neij zdolna i silna dziewczynka i te włoski....


Mój Bartek też bije brawo ,mówi mama ,tata,baba i reszte to takie tak gadanie niezrozumiłe !!W końcu che mi jesść z łyżeczki bo wcześniej to zaciskał bużke!!!czekam kiedy w końcu sam się dżwignie i usiądzie ,jak go posadze to siedzi ładnie i już nie fika ale sam to jest leń ,zasówa w chodziku tak że progi nie robią dla niego zadnych przeszkód
 
reklama
muj maluch wola tata i za nic niepowie mama.Smieje sie w glos i gryzie wszystko i wszystkich. Prubuje usiasc ale mu niewychodzi wiec krzyczy i ja musze go posadzic zdodam ze ma pol roku i ma 2zabki
 
Do góry