reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ma się urodzić, a co się rzeczywiście urodzi:)

Magialenna, nie zostało Ci nic więcej, niż kupować ciuszki w neutralnych kolorach i czekać.
Z drugiej strony, może będziesz mieć niespodziankę
 
reklama
Jasne,bedzie niespodzianka :laugh:
tylko, ze mamy teraz problem,jak pomalowac pokoj,dla dziewczynki mialbyc pomaranczowo-zolty,a dla chlopca niebiesko zielony. Przemcio zartuje sobie,ze teraz kazda sciane pomalujemy w innym kolorze i w zaleznosci co sie urodzi, lozeczko ustawimy w odpowiednim rogu ;D
 
Spiesze z wiadomoscia zeby i mnie dopisac do listy:)
moje przypuszczenia sie potwierdzily na USG 3D bedzie chlopak Aleks.]
Jak na razie imie moze ulec zmianie :)
pozdrawiam wszsytkie brzusie mamusie i dzidziusie :)
 
A my czkamy do jutra:) idzemy do lekarza a dzidzia intensywnie rosnie...
brzuszka nie widac wszyscy sie pytaja gdze jest ten 21 tydzen....
moze jak dzidzia bedze laskawa to dowiemy sie
ale w tv jest mecz i jest cicho - wszystko wskazauje na chlopaka...????

ide poszukac karty bo nie pamietam na ktora sie umowilam:)))
a w tym balagnaie (rozebranej lazience i zmiane ogrzewania)- ladny miesiac miodowy nawet nie mam gdze z komputerkiem spokojnie usiadz
 
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-dziewczynka
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka/chłopiec
Mija-chłopczyk
Bata-chłopczyk
Bunia-dziewczynka
DziOObek-chłopczyk

Dzioobek gratulacje :) Oskar bedzie się cieszył :)
 
Oskarowi jak powiedzielismy ze bedzie mial braciszka to powiedzila ze nie ze dzidzi :)
On nie bardzo rozumie jeszcze co oznacza brat,siostra dla niego to wszsytko jedno .
Teraz zreszta jest w fazie ze nic nie daje innym wszsytko jest jego :) wiec jak ktos mu mowi ze bedzie sie bawil zabawkami z bratem to mowi ze z mama i chowa wszystkie zabawki mowiac niedam niedam :)
narazie sie nie przejmuje zobaczymy jak to bedzie ale powiem wam ze coraz gorzej mi chodzic i martwie sie ze niedlugo faktycznie chyba bedziemy musieli sie polozyc :( ale wytrzymam .
Narazie poki cieplo maz mnie wywozi z tesciami na dzialke i tam leniuchuje lezac na lezaku albo w hamaku a wszsycy skacza wokol mnie :)
maz po pracy przyjezdza po nas i do domu cala rodzinka:)
 
reklama
Ach, DziOObek, tylko pozazdrościć.
Ja dzisiaj mam kiepski dzień,a musiałam przyjść do pracy
 
Do góry