reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

Kubuś zaczął dzisiaj zwiedzać mieszkanie. Na razie nie doszedł daleko, bo tyle ciekawostek po drodze!!!! Już się nie ślizga (rzadziutko), nauczył się nad tym panować i sobie dobrze radzi.
No i dumna jestem z tego "papa". Ciekawe kiedy usłyszę "mama"???

Choinki się nie bał, wręcz przeciwnie! jak tylko ktoś z nim na rękach podszedł do choinki to już ciągnął lańcuch albo lampki albo bombki albo gałęzie.

Co do wąsów ;) to Kubuś bardzo lubi wyrywać włosy z klaty mojego P. No i moje z głowy również
 
reklama
No i my mozemy sie wpisac!!!!!!
1) półka z klawiaturą suwa się  ::)
2) dziadek ma wąsy i móżna za nie ciągac ;D
3) przy kompie stoi stojak z płytami super graja i można płyty wyrzucic
4) ma-ma, ba-ba to na porządku dziennym tylko ta-ta nie wychodzi
 
- u nas nie tylko półka z klawiatura ale i ze skanerem się wysuwa ::), i już wiadomo że w głowę mozna oberwać od tej półki :mad:
- firanki się super obrywa
- wszystko co rodzice zostawią na ławie to moje 8), a sucharki mamusi - ekstra w smaku a jak się super kruszą na dywan ::)
- mycie rąk frajda, można pochlapać, a najfajniej to rozlać herbatkę gdzieś i rozetrzeć to rączkami super zabawa ;D
- hity do gryzienia i nie tylko:
kapcie,
przewody od: farelki, klawiatury,ładowarki, USB od aparatu i co tam się uda dorwać w rączki
listki kwiatków, tyle że mama już wszystkie kwiatki poukrywała i teraz musze kombinowac żeby się do nich dostać :mad:
rodzice (najlepiej smakuje broda i łokcie, ale innymi częściami też nie gardzę) a i to że krzyczą ała i nie gryź, strasznie śmieszne ;D ;D ;D
piloty
kuchenka, czemu ta mam ciągle mnie odgania od tego interesującego urządzenia ::)
książki mamy, rodzice ciągle powtarzają że to mamusi i nie wolno ruszać, ale niech ja tylko znajdę sposób na wyciągnięcie ich z tej półki :p, mama troszkę za ciasno poupychała i nie chcą wychodzić :mad:.
komputer i telewizor , super rodzice reagują jak się zbliżam >:D.
A i hit hitów gazety, jak one super smakują, tylko ciężko jakąś dorwać, tylko jak już mi się uda to czemu mama mi potem do buzi palce wkłada i mówi wypluj ???
A i zauważyłem ostatnio w łazience takie coś fajnego sypkiego, ale pobawić mi się tym nie dali :mad:
To chyba na razie może jeszcze coś mi się przypomni ;D
 
Mikołaj dzisiaj zaczął wstawać,tzn. wspinać się.Wczśniej po prostu chodził na kolanach (pionowo).a po za tym włazi do szafki pod tv i wędruje już wszędzie gdzie chce.I drzwi nauczył sie otwierać,jak są niedomknięte.
 
Znalazłem kwiatki, są na parapecie, wystarczy tylko stojąc w kojcu odsłonić firankę i zasłonkę i można skubać do woli ;D, ups mama zauważyła i odsunęła kojec :mad:.
 
Dzisiejsze nowości to zgrzytanie zębami, kręcenie głową a'la Steve Wonder w rytm muzyki i coś jeszcze, tylko zapomniałam co ::).
paaaaaa
 
Moje dziecko właśnie zwaliło na siebie caaaałą kupę prania ::) No i ma ogromną radochę z tego powodu ;D Pewnie tym samym próbuje mamusi dać do zrozumienia, żeby się złapała za żelazko, zamiast siedzieć przy kompie 8)
 
Czy Wasze maluszki boją sie odkurzacza?? Karolka go uwielbia, gania za nim a dziś posadziłam ja na nim, ale się cieszyła. Jazda bez trzymanki ;D
 
reklama
Małgonia raczkuje!!!!!!! na razie pomalutku i zdarza się jej obie nogi naraz pociągnąc ale zawsze!!!!
W kojcu również klęczy !!!!
 
Do góry