reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

Hej,a Mikołaj dzisiaj przemierzył całe mieszkanie,w celu odnalezienia mamusi w kuchni.Nie nadążam za nim,co mu pstryknę fotkę jak coś kombinuje,to on wymyśla cos nowego,dlatego jeszcze nic tu nie wkleiłam.Gratulacje dla wszystkich maluchów.Zaczęło się widać zdobywanie świata na poważnie.Życze wszystkim mamusiom cierpliwośći,opanowania i oczu wokól głowy.A maluchom radośći z odkrywania świata.Pa.
 
reklama
A ja przeżyłam horror!!!
Opowiadałam juz Elwirce. Zostawiłam Karolkę na środku pokoju i poszłam pomieszać obiad przychodze a ona jest pod ściana i sie dusi, cała czerwona i próbuje wymiotować. Oderwała a potem zjadła kawałek tapety. zaraz wzięłam ja na kolano wykrztusiła zawartość, reszte wyjęłam jej z buzi, dałam pić i wszystko dobrze się skończyło. Mam nadzieję, że jej nie zdjadła, ale sie przestraszyłam. Potem miałam wyrzuty sumienia i za złe sobie, że ją zostawiłam samą :-[
 
Jejku,Monia aż mi cirki przeszly.Dobrze,że sie nic nie stało.Musimy uważać sto razy bardziej niz nam sie wydaje.
 
Dziewczyny - doskonale te wasze maluszki :) zdjecia rewelayjne!!!!! u nas na razie nic nowego tylko doskonalenie starych umiejetnosci! KOTY MIEJSCIE SIE NA BACZNOSCI!!!! A najlepsze jest to ze one do niej "lgna"...
 
hej:)
no to Monia współczuję , my dlatego przebiliśmy sciane z pokoju do kuchni zebym miała tego mojego łobuziaka na oku.

a tu dorwał się do kącika gospodarczego w kuchni ( potem ma byc tam szafka narożna) widać nasza blokade na szuflady czyli łyżka do butów z ikei :)
dsc050186nl.jpg


dsc050191qq.jpg


i przyłapany na grzebaniu w szufladzie:
dsc05032small6ng.jpg


dsc05035small2zd.jpg


ta blokada działa jak magnes :) ale pommogła wstac pierwszy raz przy meblach

dsc04997small6sn.jpg



 
Karolka jest na etapie mówienia ciągle łii, łii. To jej mówie, mów SI bo po francuski nie umiem ani sława za to hiszpańskiego będę ja mogła pouczyć. A ona swoje tylko łi i łi :laugh:
 
Super pomysły maja wasze bąble :laugh:

Moja wczoraj znalazła sobe jelenia ;D tj. ja sobie stoję i zapatrzylam sie w TV a w prawej rece trzymam kubek z kawką. Nicolka podeszła, chwyciła mnie za lewą rąkę i ciągnie, żeby ją oprowadzac po mieszkaniu. Za jedną rękę to ona jeszcze chodzi dosyć chwiejnie, więc sie nieźle upociłam, bo nie mialam gdzie kawy odłożyć, musialam uważać zeby jej nie oblać, no i zeby sie nie przewróciła. Ufff a dzisiaj powtórka z rozrywki - tym razem udało mi sie odstawić kawkę, chwycic ją (właściwie to ona mnie trzyma a nie ja ją) za dwie rączki i heya po mieszkanku. Ledwie nadążylam za nią. A ona dokładnie wie gdzie chce pójść i spróbuj jej zmienić placy ::) >:D.
 
ale spacerniaki macie!!! super

Kuba też by chciał łazić na nóżkach już. Na razie sam dochodzi do coraz większej wprawy w raczkowaniu. Jeszcze nie jest na etapie Gabinego Mikołaja (na szczęście).

A dzisiaj kilka razy robił sam "kosi, kosi łapci" super!!!

 
reklama
Elwis - gratuluje 'kosi, kosi łapki" :laugh: Moja czasem robi to bardzo ładnie, a czasem tylko tak na odczepkę -byle zrobić.
 
Do góry