reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

Gwiazdko - ja też mówie nie wolno - jak sie dobiera do doniczek. A przy tym klaskam z dłonie. Karolka wtedy siada i ryczy jak bóbr ;D
 
reklama
Suuuper wątek ;D
Basiu80: ja już też mam za sobą kilka takich przygód z kocimi miskami. Kilka razy Ida unurzała ręce w "mokrym" jedzonku i dwa razy rozsypała suche.

Ja też uczę komendy "nie wolno", a więc: nie wolno wygrzebywać ziemi z kwiatków, nie wolno zdzierać okularów z nosa (oboje mamy), przez co są starcia z moja mamą, bo ona małej pozwala na wszystko, a ja właśnie chcę być konsekwentna i każę jej zabraniać ;)

Ida też uwielbia gryźć kapcie! Najbardziej lubi takie moje góralskie z futerkiem ;D

Idą jej teraz zęby, więc drapie się o wszystko. Od paru dni używa najczęściej literek wyskubanych z puzzli podłogowych. Jak chce przejść na czworakach dalej, to jej literki w rączce przeszkadzają, więc nosi je w zębach ;D

img0203kop3en.jpg


Dziś nie wymyśliła nic ciekawszego, ale kto wie co będzie jutro... ::) 8) ;D
 
Hej,wątek super.Tylko nie wiem czy nadążę pisać o tych jego wyczynach.
Właśnie przyszedł na 4 (ach jeszcze jestem zachwycona jak on to super robi) do mamusi,żeby wyłączyć komputer,bo zamiast sie z dzieckiem bawić to na bb siedzi.I kombinuje z tym guzikiem,mimo,że nogą zaslaniam,nie daje za wygraną.:)
 
Gryzienie nos i policzkow to u nas standart!!! Wiki grzebie juz dziakowi w kieszeni od spodi jak siedza razem na kanapie!!!! Chyba szuka kasy na misia.
 
Gabi moja na szczęście nie dobiera sie do kompa bo obok stoją kwiatki wiec na razie są bardziej ineteresujące

idę do doniczki

dsc01110op.jpg


jestem u celu, mam szyszkę!!!!

dsc01129wq.jpg


potem jest ryk bo mama zabiera szszyszkę

Uczyłam Karolke mówić MAMA.
Karolka powiedz: MA-MA, MA-MA.


A oto efekty:

dsc01623hz.jpg
:laugh: :laugh: :laugh:

 
Ja niestety nie pokażę fotki bo musiałby to być filmik. P. śpiewa Kubkowi wszystko od "legia, ukochana legia" poprzez przeboje w j.angielskim (nie znając języka :p) do kolęd. A Kuba rytmicznie kiwa głową, P. mówi że to takie trzepanie jak na ostro rockowym koncercie. hehe
Dzięciołek mój kochany.
 
no i nareszcie  ;D ;D ;D
!!!!!!!! KUBA RACZKUJE !!!!!!
na razie trochę nieporadnie, ale mimo wszystko raczkuje! a jak się ucieszył, jak pierwszy raz udało mu się pokonać kilka cm!!! rączki mu się rozjeżdżają, ale z każdą próbą coraz lepiej.

a wygląda to tak:
kopiafoto9016oy.jpg

kopiafoto9027ly.jpg

kopiafoto9045vl.jpg

kopiafoto9054ti.jpg

 
GRATULACJE DLA KUBUSIA !!!!!!!!!!!!!!
To żywot tej póki z płytami chyba kiepski ;)
Monika,M dokładnie tak samo robi jak go uczymy mówić mama i tata,ubaw ma po pachy.Wywala język i mówi a guuu (a ***** nie powiem).
 
reklama
no właśnie miałam napisać, że nie wróżę temu stojakowi długiej przyszłości w tym miejscu.. nie mówiąc o dvd  ;)

ale mimo to !!!! SERDECZNE GRATULACJE KUBUSIU !!!!   teraz już świat stoi przed Tobą otworem ;)

a co moje dziecko dziś wymyślio?? i to całkiem niedawno, a właściwie przed chwilą. Powiem tylko, że nie mógł zasnąć, godzina lulania i nic, w końcu pozostawiony sam sobie, a właściwie porzucony w łóżeczku....

dscn38726cy.jpg
     
dscn38712qu.jpg


.. wyciągnął zza łóżeczka półkę od regału /po ciemku/ i ją podnosił i opuszczał z hukiem na ziemię  :p
To dziwne stukanie przywołało nas z kuchni, zapaliłam światło i popłakałam się ze śmiechu  :laugh: a on, przyłapany na gorącym uczynku, zaczął skakać i strasznie się cieszyć.
On jest po prostu niemożliwy ;D
 
Do góry