reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co myślicie?

Dołączył(a)
26 Luty 2022
Postów
5
Hej dziewczyny cieszyć się czy jeszcze nie? Bo słyszałam że facelle lubi oszukiwać. Co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_20220519_074010.jpg
    IMG_20220519_074010.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 444
reklama
A jakieś informacje kiedy była owu albo kiedy powinien być okres ?
Ja tam powiedzmy że coś dostrzegam, taką delikatną kreseczkę.
Ale czytając tu już tyle opinii na temat testów facelle ... nie chciałabym dawać 100% odpowiedzi.
 
Faktycznie widać kreseczkę, ja wybrałabym się na test z krwi jutro a później po 48h żeby sprawdzić przyrost. Powodzenia :)
 
Owulacja potwierdzona ale tylko testem owulacyjnym
No to nie jest potwierdzona owulacja. Jeśli peak był 7.05. to możliwe że 36h pozniej była owulacja. Jedyną metodą 100% potwierdzenia owulacji jest monitoring u ginekologa.
Ja tez widzę kreseczke, ale na Twoim miejscu bym sie wybrala na beta hcg, aby potwierdzić z krwi. Te badanie jest bardziej wiarygodniejsze niż robienie co chwila testy ciazowe. :)
 
reklama
reklama
Do góry