reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co myślicie?

Dołączył(a)
3 Luty 2023
Postów
5
Cześć dziewczyny!

Zrobiłam testy ciążowe na 4 i 3 dni przed spodziewaną miesiączką. Załączam zdjęcia. Nie mam pojęcia co mam o tym myśleć. Dziś, na 2 dni przed ewidentnie negatywny. Od razu zaznaczę, że nie mam możliwości wykonania bety. Możecie pomó
20231017_124529.jpg
20231017_200604.jpg
c z interpretacją?

Jeden test to domowy test z krwi.
Na każdym coś tam jest, więc dlaczego dziś negatyw?
20231016_120919.jpg
 
reklama
A dla mnie coś delikatnie przebija :) Czy test który robiłaś dzisiaj był tej samej czułości? Powtórz test za dwa dni, najlepiej kup ten najczulszy :) powodzenia ✊🏻
 
Dziękuję za odpowiedzi ❤️

Zrobiłam test jeszcze dzisiaj rano- negatywny, więc chyba już na 99% przesądzone. Termin miesiączki na jutro, ale już przestałam się łudzić.
Co prawda, w ciąży z synem kreska była bardzo podobna jak te z testów wyżej, a po kilku dniach juz gruba krecha, ale jak widać, nie jest to regułą ;)

20231020_080502.jpg
 
reklama
Do góry