reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na infekcje sromu ?

Tak jak nie mam pamięci tak Ciebie wyjątkowo kojarzę właśnie ze starań, że strat, i z bliźniaków :) słuchaj, z dziewczynką jeszcze nic straconego 😁 fajne imiona!
Ja całe życie myślałam że każda kobieta, każda przyszla matka marzy o dziewczynce. Wręcz było mi szkoda dziewczyn, którym rodzili się chłopcy... Dopóki sama nie zaszlam w ciążę. Od początku czulam że będzie chłopiec, wymarzyłam go sobie, i mam 😁 chociaż mam siostrę, kuzynki, w rodzinie zdecydowanie rządzą dziewczyny i z chłopcami nie mialam nigdy doczynienia, trochę się bałam jak podołam temu testosteronowi 😅 boję się tylko, żeby teraz nie wyrósł na mamisynka 😂
No tak, ja mialam.juz wymarzone imię wybrane dla dziewczynki, ale jak szliśmy na pierwsze.prenatalne to ja czułam w kościach że to będą chłopaki, tak czułam, ale mężowi nie mówiłam,.ale jak lekarz na USG pokazał siusiaki i że to pewne już w zasadzie było od tego 12 tyg to widziałam że mój mąż aż miał łzy w oczach i taki dumny wyszedł. Także no nieważne, ważne żeby były tylko zdrowe.❤️
A na kolejne to chyba już nie będziemy się decydować, ja myślałam o dwójce, chociaż mąż chciał wiecej ale zobaczymy jak blizniaki przeżyjemy😂
Nie wyrośnie, chcoiaz coś jest takiego że córeczki tatusia są a synkowie mamusi😉
Wlansie u mojego brata tak jest i mi mówił że zoavzczysz że chłopaki będą za Tobą biegać.
 
reklama
Tak, juz wczoraj o nich czytałam. I pisałam Ci ze urodzeni naturalnie! Szok. Antos, Olek, Jaś i Staś :) rodzicom to i gratulacje i kondolencje, ja po jednym 20 lat starsza 😂 a ponoć każda ciąża /poród / dziecko postarza kobietę o 12 lat, stąd moje smieszkowanie..
A to nie wiedziałam że to akurat oni i że naturalnie,.szok😱 i tak z 4 narazie to chyba już totalna masakra. Przecież to rąk brakuje, nie wyobrażam sobie 😂
 
A to nie wiedziałam że to akurat oni i że naturalnie,.szok😱 i tak z 4 narazie to chyba już totalna masakra. Przecież to rąk brakuje, nie wyobrażam sobie 😂
U nas po jednym bobasie pampersów a pampersów, trzeba było dokupic wielki kosz na dwor, i zapełnia się w ekspersowym tempie. Przy czwórce miałabym cały wjazd zastawiony koszami z kupami 😂
Najbardziej balabym się chorób, wirusów, pobytów w szpitalu. Ze jeden będzie zarażał się od drugiego, a co jak z jednym/dwoma będę musiała iść do szpitala? Co z resztą? Jeju, to mega wyzwanie.
2 podwójne wózki 😁 4 łóżeczka? 😁 Teraz się śmieje, ale mi by chyba nie było do śmiechu :p
 
No właśnie dowiedziałam się na forum że Filipki to rozrabiaki😁 i w sumie u mnie to już się zgadza bo jeden niunius z prawej to właśnie Filip i on tak mi daje popalić w zebra i ogólnie dużo więcej się rusza w brzuchu i rozrabia. Więc może coś w tym jest 😂
O masz 😄ja kurczę nie mam porównania , bo z tego co mi wiadomo to mam jednego malucha w brzuchu , a wcześniejsze ciąże to kończyły się hoho , dużo przed pierwszymi ruchami. To może jeszcze pomyślę nad zmianą imienia 🤔🤣
 
reklama
No tak, ja mialam.juz wymarzone imię wybrane dla dziewczynki, ale jak szliśmy na pierwsze.prenatalne to ja czułam w kościach że to będą chłopaki, tak czułam, ale mężowi nie mówiłam,.ale jak lekarz na USG pokazał siusiaki i że to pewne już w zasadzie było od tego 12 tyg to widziałam że mój mąż aż miał łzy w oczach i taki dumny wyszedł. Także no nieważne, ważne żeby były tylko zdrowe.❤️
A na kolejne to chyba już nie będziemy się decydować, ja myślałam o dwójce, chociaż mąż chciał wiecej ale zobaczymy jak blizniaki przeżyjemy😂
Nie wyrośnie, chcoiaz coś jest takiego że córeczki tatusia są a synkowie mamusi😉
Wlansie u mojego brata tak jest i mi mówił że zoavzczysz że chłopaki będą za Tobą biegać.
Też miałam imię dla dziewczynki - Marcelina . Ogólnie oboje myśleliśmy od początku , że będzie córka . O płci dowiedziałam się w 20 tc i szoku doznałam jak się okazało , że to chłopczyk . Czułam się jak wyrodna matka , bo przecież miała być córka i chciałam dziewczynkę ! A teraz nie wyobrażam sobie nosić pod sercem kogoś innego niż Filip :D
 
Do góry