reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na infekcje sromu ?

Doradora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
290
Hej dziewczyny . Macie jakieś sprawdzone żele, masci albo globulki do infekcji sromu ? Dziś z rana , od tak , pojawiło się u mnie pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie oraz obrzęk sromu. Być moze to jakaś infekcja .Największy dyskomfort jest przy chodzeniu . Wizytę u gina mam 22 listopada , a do tego czasu chciałam spróbować czegoś bez recepty. Na pewno farmaceuta coś poleci , ale może podpowiecie co wam ulżyło
 
reklama
Mi pomogło (chwilowo) przemycie oktaniseptem lub nasiadówki w rumianku/szałwii.
Z leków chyba jest jakiś clotrimazol chyba bez recepty, czy jakoś tak on się nazywa.
 
Najlepsze dla mnie było zawsze gynoxin uno. Jedna tabletka i jak ręką odjął. Kiedyś była na receptę, bez recepty jedynie wersja w 3 tabletkach, pozniej bez recepty ale kosztowała 50zl! A teraz widzę na doz że można kupić za 25 zl :)
 
Najlepsze dla mnie było zawsze gynoxin uno. Jedna tabletka i jak ręką odjął. Kiedyś była na receptę, bez recepty jedynie wersja w 3 tabletkach, pozniej bez recepty ale kosztowała 50zl! A teraz widzę na doz że można kupić za 25 zl :)
O kurde , aż ciężko uwierzyć ze jedna kapsułka i po problemie :D
 
Pani w aptece poleciła masc clotrimazolum . Kosztowała jakieś grosze , bo 8 zł , a już jest o niebo lepiej . Dzięki dziewczyny za rady !:)
 
Pani w aptece poleciła masc clotrimazolum . Kosztowała jakieś grosze , bo 8 zł , a już jest o niebo lepiej . Dzięki dziewczyny za rady !:)
Clotrimazol sprawdza się u mnie tylko przy lekkich infekcjach, i myślałam że to wszyscy znają.
O kurde , aż ciężko uwierzyć ze jedna kapsułka i po problemie :D
Noo to moje odkrycie, bo przez lata chorowałam na pęcherz, miewałam różne zapalenia, infekcje zaawansowane, niesamowity ból brzucha, i ta tabletka nie raz mnie uratowała... Polecam mieć w swojej apteczce.
 
Też polecam gynoxin, położna po porodzie mi poleciła gdy coś zaczynało się tworzyć. Mucovagin też stosowałam kiedyś i też polecam
 
reklama
Clotrimazol sprawdza się u mnie tylko przy lekkich infekcjach, i myślałam że to wszyscy znają.
Noo to moje odkrycie, bo przez lata chorowałam na pęcherz, miewałam różne zapalenia, infekcje zaawansowane, niesamowity ból brzucha, i ta tabletka nie raz mnie uratowała... Polecam mieć w swojej apteczce.
Wiesz co , ja clotrimazolum to stosowałam , ale gdy leczyłam mojego kota :p miał problemy skórne i Pani weterynarz poleciła :D
 
Do góry