reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

co na opuchniete nogi?

reklama

ewelcia86

Szczesliwa mama:))
Miasto
Carlow
Prosze o porade co robic na opuchniete nogi. Ja mocze w zimnej wodzie i klade je do gory, a wy?pozdrawiam

Witaj!
Mam ten sam problem,klade je najczesciej do gory.
Opuchniete nogi sa wynikiem zatrzymania sie wody w organizmie,powinno sie w swojej diecie ograniczyc ilosc soli do minimum.

Miasto
Bydgoszcz
Mam ten sam problem, bardzo puchną mi stopy a czasem dłonie. Ograniczyłam sól i dużo leże ze stopami na poduszkach, chlodne kąpiele i jest trochę lepiej. ostatnio zaczęłam używać kremu na opuchnięte nogi Perfekta Mama z Dax Cosmetisc i nawet udało mi sie zobaczyć swoje kostki ponownie:) polecam ten kremik, przynosi ulgę. :-D

M

mamu$ia

Gość
Na opuchnięte nogi dobry jest magnez niektórym też pomagają tabletki cyclo3fort (bezpieczne w ciąży):-) Należy zmiejszyć spożywanie soli, ponieważ zatrzymuje wode w organizmie. Najlepiej powiedzieć o tym swojemu lekarzowi prowadzącemu, a on już coś na to poradzi:tak:

Dori79

Fanka BB :)
Miasto
ZG
mnie i lekarz i kilak poloznych powiedzialo, ze na pewnym etapie ciazy na opuchniete nogi moze pomoc juz tylko porod :) cos w tym jest
u mnie duzo zalezy od pogody - im wyzsza temperatura, tym wiekszy obrzęk.
i w zasadzie nic juz nie pomaga, czekam na porod :)

Misslena

Najszczęśliwsz mama;*
Miasto
Chocianów
Witam wszystkie, normalnie jak z bicza strzelił od paru dni strasznie bolą mnie nogi (łydki, uda, nawet prawy pośladek), a wieczorem puchną mi kostki i łydki;(
Nie chodzę wiele żeby nie było, wychodzę z siostrzeńcem na godzinkę na spacer, potem już w sumie tylko do domu i czasem po jakimś sklepie pochodzę ale to jedziemy z moim M do niego samochodem, a nogi bolą i to coraz bardziej.
Wizytę u gina mam 24 więc chciałam się was spytać czy znacie jakiś sposób aby chociaż ten ból nieco uśmierzyć?
Puchnięcie można znieść ale ból jest okropny, spać mi czasami nie daje, a dzisiaj bolą mnie już od rana więc z góry mam dzień stracony;(
Pozdrawiam;*

_louise_

misslena typowe dolegliwosci koncowki ciazy-jednak bardzo upierdliwe. na puchniecie i bol musisz duzo wypoczywac w pozycji lezacej z podniesionymi nogami-np na jakiejs grubszej poduszce. sa tez oczywiscie masci i zele na puchniecie i kojace bol zmeczonych i bolesnych stop-polecam lioven (zel) i lioton 1000. mozesz mocyc nozki w letniej wodzie w misce-to tez daje ulge nogom. co do bolu w posladku az wyglada mi to na rwe kulszowa-powstaje prze to ze dzidzius uciska jakis nerw i stad ten bol. na to nie ma zadnego sposobu (choc czasem da sie rozchodzic-ale przy tym puchnieciu stop i nog to chyba nie najlepszy pomysl) -lekarz polecil mi tylko nospe rozkurczowa i nic wiecej zrobic sie nie da. oby jakos przeszly te dolegliwosci. juz niedlugo :-)

emih

Misslena- trzeba było na lipcóweczkach pisać ;-)
Puchnięcie nóg też jest od siedzenia. Jesli siedzisz KONIECZNIE nogi do góry!!!! Ja moczę w zimnej wodzie, choć nie wiem czy wolno ale mi pomaga. Rwa też mnie dopadła, ale wcześniej a teraz sama z siebie poszła "won" jak córa zmieniła pozycję w brzuszku (przynajmniej ja to z tym wiążę, choć nie wiem czy słusznie :rofl2: Maśc: LIOVEN- jak pisała nasza Louise- najbardziej chłodzący ze wszzystkich które miałam. I ograniczenie spożywania SOLI!

reklama

kokusia31

mamusia dwóch łobuzic
Miasto
okolice Mińska Mazowieckiego
Do góry