reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na rozstępy.

Dziewczyny polecę wam na przyszłość - zamówcie sobie dobrą szczotkę do szczotkowania na sucho plus dobrze nawilżający krem. Jeżeli chodzi o szczotki to dla mnie Lullalove jest bezkonkurencyjna. Pomogła z ujędrnieniem skóry, z wrastającymi włoskami na nogach, no i dzięki regularnemu złuszczaniu mam w tym roku nadal opalone nogi - mówię to jako tzw. "córka młynarza" 😆 zobaczcie sobie wszystkie przed i po u nich, to są ich klientki, które regularnie o siebie dbały.
A co to da na rozstępy, które już są ? Na nie pomoże tylko zabieg, żadna szczotka ci blizny nie usunie n
 
reklama
A co to da na rozstępy, które już są ? Na nie pomoże tylko zabieg, żadna szczotka ci blizny nie usunie n
możesz siedzieć i się użalać nad rozstępami, albo spróbować powalczyć o kondycję skóry. To nie jest wydatek rzędu 250 zł, więc możesz zobaczyć czy pomoże ci uelastycznić skórę. Ze wszystkim może sobie nie poradzi, ale ja widzę progres. Z rozstępami najlepiej walczyć póki dopiero co się pojawiły, jak wyblakną to dupa, trzeba się nauczyć z nimi żyć 🥂
 
A jaki polecisz krem?
wiesz co, aktualnie używam bielenda vege mama, jest ok, ale mam wrażenie że teraz moja skóra go wypija szybko. Mam oliwkę z bio oil, lubię, ale na wieczór jak już nigdzie nie wychodzę,bo czasem znowu chwilę trwa zanim ten tłusty (chociaż nie lepki) film zejdzie ze skóry. Stosowałam wcześniej yves rocher karite extraordinaire, on jest z masłem shea i był mega spoko. W kolejce mam anti-strech mark z sesdermy, ale tu się nie wypowiem, bo nie używałam jeszcze. Najlepsze dla mojej wrażliwej skóry jest mimo wszystko to, co z shea :)
 
Do góry