reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nam w duszy gra :-)

Szczerze powiedziawszy dopiero teraz, jak nie ma m w domu przeleciałam ten wątek.
Elena to jest świetny kawałek transu!
Moscow, today and tomorrow - YouTube

I ten Timati też fajny, nie znałam go.
Uwielbiam Tiesto i jego miksy
Obowiązkowo oczywiście Traffic DJ Tiësto-Traffic - YouTube

Gladiator Techno Remix - YouTube

ATB i ecstasy ATB - Ecstasy (Official Video HD) - YouTube
I to
Scotty - The Black Pearl (Dave Darell Remix Edit) - YouTube

Uwielbiam wszelkie techno przeróbki i wzmocnienia starych przebojów. Dobre covery dla mnie w cenie.


Ze starszych nie mogłoby zabraknąć tego Depeche Mode - Enjoy The Silence - YouTube
I tego
Depeche Mode - Somebody (letras) - YouTube

A z jeszcze starszych nie mogę pominąć
Boney M : Rivers of Babylon - YouTube
tego
Boney M Hooray! Hooray! - YouTube
tego
Boney M-Brown Girl in the Ring - YouTube
i tego
Sun of Jamaica - Saragossa Band - YouTube

oj pobawiłybyśmy się na niejednej imprezie:-)



mi się łezka w oku kręci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczerze powiedziawszy dopiero teraz, jak nie ma m w domu przeleciałam ten wątek.
Elena to jest świetny kawałek transu!
Moscow, today and tomorrow - YouTube

I ten Timati też fajny, nie znałam go.

Moscow today and tomorrow znam już od bardzo dawna, nawet na pierszej stronie zamieściłam link. ATB ja dla mnie super - mam wiele płyt i ... dzwonek w telefonie. Kto mnie zna to wie, że uwielbiam ATB. ;)
Coś znajdę jeszcze ciekawego to wstawię.
 
To ja imprezuję (a raczej imprezowałam) w zupełnie odmiennych klimatach ;-)

Chociaż często bywało elektronicznie.....tylko mroczniej;-)
Diary of Dreams - Malice (The Witcher) - YouTube
Fading Colours - Hypocrisy - YouTube
Fading Colours - Lorelei (video) - YouTube


I coś z innej beczki Anathema - Judgement - YouTube

Polecam całą płytę Judgement. Bardzo wzruszająca.

http://www.youtube.com/watch?v=t5PySbFS6Tg - trochę gotyckich klimatów. Polecam, zwłaszcza jak ktoś lubi ciekawe wokale;-)
 
Ostatnia edycja:
a ja bylam na karaoke u kuzynki w sobote hehe, bylo strasznie hehe tzn bylo super ale spiewacy z nas tacy ze bylo to straszne :)) oczywiscie panowaly polskie szlagiery ;) szklana pogoda, whisky, Jolka Jolka itd :D byly tez smetniejsze piosenki ktore namietnie wylysmy w babskim gronie(panowie udzielali sie przy ostrzejszych kawalkach przy smetnych pili) no ale jedna piosenka mnie powalila.. moje kuzynka i kolezanki dzielnie ja odspiewaly no a mi sie glos zalamal i musialam spogladac w sufit.. no i oto ona..

LIST DO MATKI ... ))) - YouTube
 
[video=youtube;faJoS7RbTt4]http://www.youtube.com/watch?v=faJoS7RbTt4&list=FL8nJCq7CERsPdRmlyyl5AAw&index=19[/video]
[video=youtube;XxzrRwAUlSA]http://www.youtube.com/watch?v=XxzrRwAUlSA[/video]
 
reklama
Do góry