• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Co o tym myślicie ?

Mam nieregularne i długie cykle (średnio do 42 dni) W cyklu w którym zaszłam w ciążę (2 cykl starań) testy miałam negatywne a beta wynosiła >1,2 (gdzie ciąże stwierdza się od ponad 5). Test wyszedł pozytywny dopiero po tygodniu od terminu @.
W pierwszej ciąży było niemal identycznie. Zaszłam w pierwszym cyklu starań a test pozytywny wyszedł po ok 1,5 tyg. Gdyby nie pobolewanie podbrzusza nie zwróciłabym uwagi na brak @ (dużo w tym okresie miałam na głowie i zapomniałam o braku @ i tym że zaczęliśmy starania 🙈🤣)
 
reklama
Tak sobie właśnie myślałam, jakby była ciąża to test musiał by już ja wykryć. 100% nigdy nie ma pewności. Właśnie sobie kupiłam test i zaraz go zrobię.
Nie zawsze. Musiałabyś już mieć stężenie hormonu powyżej 20-25 (nie pamiętam jednostek) by też je wyłapał. Badanie betaHcg wykryje ciąże której test jeszcze nie może.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry