• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CO O TYM SĄDZICIE??? niesamowite zdjecie zrobione podczas operacji ciezarnej

Ewka

Fanka BB :)
>
> Przeczytaj najpierw.
>
> Zdjęcie zostało wykonane w trakcie operacji: lekarze korygowali bardzo
> ciężkĄ zmianę kregosłupa w 23-im tygodniu ciąży
> Fotograf chciał tylko udokumentować skomplikowany medyczny zabieg, ale udało
> mu się także uwiecznić moment, gdy pięciomiesięczny płód (bobasek?)
> wyciągnął raczkę z macicy, otwartej przez chirurga i...przytrzymał palec
> operującego chirurga. To niesamowite zdjęcie ukazało sie w wielu
> czasopismach na świecie, a przy okazji stało się w Irlandii szyldem
> walczących przeciwko aborcji. Mały bohater zdjęcia to Samuel Aleksander,
> który ostatecznie urodził się 28-go grudnia 2001 r.
> Lekarze byli pewni, że bez tej operacji po porodzie Samuel nie utrzymałby
> się przy życiu, dlatego zaledwie po pięciu miesiacach w brzuchu mamy
> zdecydowano się na zabieg.
>
> Po zabiegu macicę zaszyto, by mógł się dalej normalnie rozwijać, dzieki
> czemu wkrótce po urodzeniu już niemal całkowicie zdrowy Samuel mógł ponownie
> uscisnąć dłoń tego samego chirurga...
>

maoamiga1cz.jpg


I co wy na to???
 
reklama
O Boże jakie cudowne zdjęcie :D, aż się wzruszyłam ;D
A wogóle to wspaniale, że medycyna aż tak bardzo poszła do przodu, aż trudno uwierzyć - operacja w trakcie ciąży i potem wszystko jest dobrze.
Niedawno w Polsce była też taka operacja robiona.
 
Piękne zdjęcie. też się wzruszyłam. Medycyna poszła już tak dużo do przodu, a lekarze potrafią zdziałać cuda. Dobrze, że można pomóc już takim maluszkom :)
 
Jestem teraz w piątym miesiącu. I teraz uświadomiłam sobie dopiero jak duże jest już moje dziecko. To cudowne zdjęcie, naprawdę wzruszające.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry