reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Irlandia Gratulacje dla Ola!!Zuch chlopak :-) No i skoro ma dryg do tanca to moze zaprosimy go do tanca z gwiazdami niebawem,oj rosna nam talenty,rosna :-) moj Franek mial na odwrot najpierw na cale stopy wstawal(okolo 2 miesiace temu) a teraz od jakiegos czasu(ze 3-4 tygodnie) wspina sie na paluszki jak chce cos siegnac i rzeczywiscie wyglada jak baletnica ,hihihi.....
jak widze to wszystkie nasze dzieciaczki sa wspinajaco latajace,moze zalozymy firme lotnicza ;-)
 
reklama
Oliwka lubi na paluszkach, ale jak chodzi przy meblach, czy jak stoi sobie na środku pokoju bez trzymanki to na całych stópkach... a córeczka mojej koleżanki do tej pory (ma 3 latka) chodzi tylko na palcach :szok:
 
Teraz juz wiem kim zostanie mój syn w przyszłości- piłkarzem:-) :-) :-) :-) skubaniec tak lubi kpac piłke:-) :-) i wie jak to robic, podnosi nóżke do góry i celuje w piłke:laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
Jagoda też - to sobie na spotkaniu pograją :)

A mój maluch wczoraj w końcu zrobił nam "papa", jak wychodziliśmy do kina. I nawet powiedziała papa.

I tak się wczoraj rozgadała, że jak prawie nic nie mówiła, tak od wczoraj cały czas gada mama, tata, baba, papa, dada, da (da mówi jak coś chce, czyli pewnie o daj jej chodzi), meme, bebe, nunu i inne takie. Dzisiaj od rana też zaczęła opowiadać o czymś :)

Ależ ona ma słodki głosik :)
 
Joaska to superr, może uda nam sie utworzyc małą druzyne piłkarską:laugh2: :laugh2: :laugh2:
Antonio tez robi pappa i mówi papa i hej ho (tak jak robią teletubisie). Z mówieniem to mu do konca nie wychodzi, ale za to jak płcze to ma baardzo donośny glosik, :-) :-) sąsiedzi dobrze go słysza :-) :-)
 
A Natlka dzis nauczyła się wrzucac klocki do słonika fishera ? :-D Byłam w takim szoku jak to zobaczyłam :szok::szok::szok::szok: :tak::tak::tak: zdjęcie w galerii:-) Udało mi sie to złapać :-D
I pokazała mi tez dzisiaj kotka w książeczce, jak ja apytałam gdzie jest :szok: Nie wiem co ona z tymi kotami ma, ja ich nie cierpie.... :-) chyba mamie na złość :-D
 
reklama
Gratki dla Oliwci:tak::tak:.
Victor zaczął się z psem bawić,ona przynosi mu swoje zabawki a on jej rzuca i oboje mają frajde.Cholernik jeszcze się dzieli z nią jedzeniem jak ma coś w rękach.Victor zamiast wkładać klocki do garnuszka na klocuszek to je wyciąga i jak jest pusty to już go nie interesuje.No ale ja jak byłam mała to u mnie wszystkie lalki gołe musiały być to może mój synuś ma to po mnie:confused:,że musi być na odwrót:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry