reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić! 10 tc

olalax

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Październik 2023
Postów
54
Jestem aktualnie w 10 tygodniu ciąży, dziś tzn.wczoraj (17.11) miałam wizytę u ginekologa. Sprawdził moje wyniki badań, które wcześniej zlecił i z nimi jest wszystko ok, na usg również wszystko jest ok, serduszko bije. Niestety zacznę od tego, że mam zle przeczucia, kilka dni temu dopadła mnie biegunka, od tego czasu (trzy dni) nie mam objawów ciąży, a jeśli mam to chwile i delikatne. W dniu dzisiejszym po przyjściu do domu od ginekologa strasznie zaxzal mnie bolec dół pleców - krzyż , teraz doszły dziwne pobolewanie podbrzusza. Dziewczyny czy miałyście podobnie ? Raczej przekreślam tą ciąże, ból krzyża i podbrzusza miałam niestety będąc we wcześniejszej ciąży, która poroniłam. Poradzcie co mam robić, jechać na sor? zapisać się ponownie na cito do ginekologa? Jestem załamana , bo nie sądziłam, że dziś po wyjściu z gabinetu może się coś takiego wydarzyć, a jednak…
 
reklama
Jestem aktualnie w 10 tygodniu ciąży, dziś tzn.wczoraj (17.11) miałam wizytę u ginekologa. Sprawdził moje wyniki badań, które wcześniej zlecił i z nimi jest wszystko ok, na usg również wszystko jest ok, serduszko bije. Niestety zacznę od tego, że mam zle przeczucia, kilka dni temu dopadła mnie biegunka, od tego czasu (trzy dni) nie mam objawów ciąży, a jeśli mam to chwile i delikatne. W dniu dzisiejszym po przyjściu do domu od ginekologa strasznie zaxzal mnie bolec dół pleców - krzyż , teraz doszły dziwne pobolewanie podbrzusza. Dziewczyny czy miałyście podobnie ? Raczej przekreślam tą ciąże, ból krzyża i podbrzusza miałam niestety będąc we wcześniejszej ciąży, która poroniłam. Poradzcie co mam robić, jechać na sor? zapisać się ponownie na cito do ginekologa? Jestem załamana , bo nie sądziłam, że dziś po wyjściu z gabinetu może się coś takiego wydarzyć, a jednak…
Jestem w piętnastym tygodniu ciąży i nie chcesz wiedziec jak bolą mnie ledzwia. Ból podbrzusza tez nie musi być niepokojący. Nie nakręcaj się, wiem ze o to łatwo mając zle doświadczenia. A jak ma cię to uspokoić umów się na wizytę kontrolna.
 
Ale przeciez wszystkie z opisanych przez Ciebie dolegliwosci to przypadlosci ciazowe🤷‍♀️ przeciez zarodek rosnie to i logiczne ze macica musi sie dostosowac(stad pobolewanie) a i ledzwie czesto dostaja rykoszetem. Wczesniejsze doswiadczenie nie musi oznaczac tego samego, a to ze stresik jest to tez naturalne. Glowa do gory :-) i po prostu poczekaj na kolejna wizyte chyba ze bedziesz plamic lub bol bedzie znaczny to i sor i przyspieszony ginekolog. A tak to lykaj kwas foliowy badz tabletki 1 trymestru i ten magnez o ktorym wspimniala Lady.
 
reklama
reklama
Do góry