reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

reklama
Uff..to jest nas Leniwców więcej niż myślałam,a ja mam wyrzuty,że jestem leniwa (dostałam L4 na pierwszej wizycie tj.5tc) zwłaszcza jak słyszę historyjki w stylu "moja mama/ciocia/siostra/ w ciąży to do ostatniego dnia pracowała/sprzątała itd." grr..! Ale zamierzam robić to na co zwykle nie miałam czasu przez pracę, tak więc zapisałam się na kurs prawa jazdy (w końcu), czytam i odwiedzam częściej Rodzinę,a teraz, gdy juz objawy nieco złagodniały bardzo chciałabym uczyć się chemii, żeby dostać się na wymarzone studia. Super pomysł z decoupage, mam mnóstwo materiałów u Mamy, bawimy się w to w święta itp., ale ściągnę do siebie wszystko, to będą prezenty :) przyznam że gram w wolnych farmerów, sądzę że podobne do farmeramy, ale też się zarejestruję :D
 
Lekarz kazal mi nic nie robic odpoczywac i zapisał tabletki docipne:wściekła/y:, dal ładne zdjecie duzej juz fasolki:-) wszystko jest dobrze zapewnił :-)teraz mam czas na czytanie ksiazek i ucze sie hiszpańskiego i chciałabym francuski ale sie troche boje ze mi jakis pół na pół wyjdzie z tego:-)Wiec co mozna jeszcze robic jak lekarz nie kazał nic robic macie propozycje???????:-)
 
ja tez chciałabym coś poczytać ....:-( a nie mam tu już książek... te co mam w pl w domu wszuystkie już przeczytałam , a moja mam nie zna się na książkach żeby mi coś kupić....

kumpel powiedziął że mi coś z pl przywiezie.. ale nie wiem czy będzie pamiętał.. a upominać się nie lubię....:sorry:
 
reklama
Do góry