reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to jest???

Mythopoeia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
666
Czy ktoś ma pomysł co to jest i co mam z tym zrobić? Myślałam, że od płynu do mycia - zmieniłam, bez wpływu. Później, że przez to, że nie zawsze prasuje ubranka - poprasowałam wszystkie. No i już nie wiem. Ma jeszcze coś podobnego na łokciach i kilka takich szorstkich małych placków na udach. Generalnie to te plamki są coraz większe. Zaczęło się od małej plamki na łokciu jakieś 2 tygodnie temu. Smaruję emolium z umiarkowanym efektem :(
 

Załączniki

  • received_2755859071199374.jpeg
    received_2755859071199374.jpeg
    46,2 KB · Wyświetleń: 166
  • received_2911383495574186.jpeg
    received_2911383495574186.jpeg
    42,9 KB · Wyświetleń: 150
reklama
Jakaś alergia, odstaw płyny do mycia (ewentualnie jakieś emolium/oliatum) ubranka pierz w niewielkiej ilości proszku i płynu dla dzieci (libella, jelp, bambino), jak zacznie schodzić to znaczy że uczulenie na chemię, jak nie to trzeba pokarmowych szukać.
 
Do góry