reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Od czego ta wysypka?

Mythopoeia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy ktoś ma pomysł co to jest i co mam z tym zrobić? Myślałam, że od płynu do mycia - zmieniłam, bez wpływu. Później, że przez to, że nie zawsze prasuje ubranka - poprasowałam wszystkie. No i już nie wiem. Ma jeszcze coś podobnego na łokciach i kilka takich szorstkich małych placków na udach. Generalnie to te plamki są coraz większe. Zaczęło się od małej plamki na łokciu jakieś 2 tygodnie temu. Smaruję emolium z umiarkowanym efektem :(

reklama

Lu_cy

Rozwiązania
1
Czy ktoś ma pomysł co to jest i co mam z tym zrobić? Myślałam, że od płynu do mycia - zmieniłam, bez wpływu. Później, że przez to, że nie zawsze prasuje ubranka - poprasowałam wszystkie. No i już nie wiem. Ma jeszcze coś podobnego na łokciach i kilka takich szorstkich małych placków na udach. Generalnie to te plamki są coraz większe. Zaczęło się od małej plamki na łokciu jakieś 2 tygodnie temu. Smaruję emolium z umiarkowanym efektem :(
Ja bym zmieniła proszek. Ma te plamy też na pupie? I w ogóle w jakim wieku jest dziecko

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Czy to są takie pierścieniowe okręgi? Czy po prostu tak wyglądają na zdjęciu? Jeśli to faktycznie szorstkie placki to naprawdę skonsultowałabym się z dermatologiem.

BetiPS

Rozwiązania
1
No mojemu synkowi te robią się takie suche plamy. Podobno trochę łojotoku i Atopowego zapalenia skóry m i dlatego. U nas pomaga kąpiel w La Rosche possay AP+ w płynie do mycia i kremie do smarowania. Smaruję rano i wieczorem

reklama
reklama
Do góry