reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to moga byc za krostki , nie mozemy sie tego pozbyc ...

Dołączył(a)
23 Sierpień 2019
Postów
3
Co to mogą być za krostki,nie możemy się tego pozbyc ...
20190823_164347.jpg
 
reklama
Dzidziulek słodki!
Krostki wyglądają jak u mojego - miał problem z suchą skórą. Myłam w emoliencie i smarowałam kremami na AZS, takimi od pierwszych dni życia. Koło miesiąca i przeszło. Ile ma teraz maluszek? U nas pojawiły się dopiero koło 3 miesiąca.
 
Dzidziulek słodki!
Krostki wyglądają jak u mojego - miał problem z suchą skórą. Myłam w emoliencie i smarowałam kremami na AZS, takimi od pierwszych dni życia. Koło miesiąca i przeszło. Ile ma teraz maluszek? U nas pojawiły się dopiero koło 3 miesiąca.
Dziękuję , teraz skończył 4 miesiące Ale już też ponad miesiąc się z tym borykamy. Myślałam już nam zmiana mleka Ale się tego boje :-)
 
Jakieś rady na to schorzenie??
Według mnie to nie stosować żadnych oleistych kosmetyków, gdyż nasilają objawy trądziku.
Delikatna chemia do prania ubranek.. dodatkowo wlewać jej poprostu mniej do prania.
Do kąpieli używać emolientow. Z racji tego, że sama musiałam wiele przetestować na córce - z czystym sercem polecam serie mediderm. Cena jest bardzo dobra a jakoś rewelacja. Teraz używamy kremu i emulsji do kąpieli.
 
reklama
Dziękuję , teraz skończył 4 miesiące Ale już też ponad miesiąc się z tym borykamy. Myślałam już nam zmiana mleka Ale się tego boje :-)
A jak toleruje mleko? Ulewa? Jak nie ma żadnych problemów z brzuszkiem, to na razie nie zmieniaj. Spróbuj nawilżać skórę, a jak nie zejdzie, to zawsze możesz skonsultować z pediatra, przy okazji szczepień czy wizyty.
 
Do góry