reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być, wysypka?

Patii_666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2018
Postów
4 234
Witam czy któraś mamusia miało coś podobnego u swojego malucha albo czy się z czymś takim spotkała wie co to może być? Dodam że maluch ma to od paru miesięcy nie schodzi to, jego to nie swędzi ani nie ma tego więcej na ciele oprócz dwóch tych plamek na rączce, dodam że proszka nie zmieniłam, mały już ma rozszerzona dietę, nic go nie uczulilo ani razu. dziękuję z góry za pomoc.
 

Załączniki

  • IMG_20190603_211553.jpg
    IMG_20190603_211553.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 192
  • IMG_20190603_211533.jpg
    IMG_20190603_211533.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 178
  • IMG_20190603_211050.jpg
    IMG_20190603_211050.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 173
reklama
Rozwiązanie
A nie doszłas czy to może od jakiegoś jedzenia czy coś? Dużo miała tych plamek czy też pojedyncze? Super dzięki za pomoc
Nie, samo przeszło po zastosowaniu maści. Nic w diecie nie ma zmieniane , wydaje mi się że taka uroda . Często coś jej wyskakuje. Zrobiłam zdjęcie, zaznaczyłam plamke. Słabo widoczna na zdjęciu ale to jest identyczne
Witam czy któraś mamusia miało coś podobnego u swojego malucha albo czy się z czymś takim spotkała wie co to może być? Dodam że maluch ma to od paru miesięcy nie schodzi to, jego to nie swędzi ani nie ma tego więcej na ciele oprócz dwóch tych plamek na rączce, dodam że proszka nie zmieniłam, mały już ma rozszerzona dietę, nic go nie uczulilo ani razu. dziękuję z góry za pomoc.
A nie jest to taka bardziej sucha plamka ??
 
Tak dwie takie małe suche plamki, tylko nie mam pojęcia od czego to może byc
Moja córka miała tak samo. Na nodze, ręce , szyi. Minęło po maści dermaveel. Pediatra alergolog również nie mogła dojść od czego. Polecam kupić maść dermaveel, sama muszę bo minęło prawie rok i córka teraz dostała takiej plamki znowu na ręce. Jest identyczna jak u pani dziecka
 
reklama
A nie doszłas czy to może od jakiegoś jedzenia czy coś? Dużo miała tych plamek czy też pojedyncze? Super dzięki za pomoc
Nie, samo przeszło po zastosowaniu maści. Nic w diecie nie ma zmieniane , wydaje mi się że taka uroda . Często coś jej wyskakuje. Zrobiłam zdjęcie, zaznaczyłam plamke. Słabo widoczna na zdjęciu ale to jest identyczne
 

Załączniki

  • IMG_20190604_195446.jpg
    IMG_20190604_195446.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 145
Rozwiązanie
Do góry