reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być?- zapalenie ucha???

madzik449

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2008
Postów
41
Miasto
Leszno
Witam wszystkie mamusie i proszę o pomoc. Otóż dzisiaj w nocy po karmieniu, mały zasnął i obudził się po 15 minutach ze strasznym krzykiem. (Synek ma 7 miesięcy i nie mieliśmy problemów ze spaniem nigdy.) Płakał tak z 30 minut, oczy miał zamknięte, a jak chciałam go obudzić to jeszcze bardziej płakał. W końcu się obudził, ale musiało minąć 1,5godz zanim znowu zasnął. Za każdym razem gdy go odkładałam do łóżeczka ( bo wydawało mi się, ze już usnął) znowu się budził. Nie zauważyłam, żeby go coś bolało, nie wprowadziłam mu nic nowego, tydzień temu wyszły mu pierwsze ząbki, ale nie było przy tym żadnych kłopotów. Jedynie co to wydaje mi się, ze pocierał sobie uszko, ale nie wiem czy ze zmęczenia, czy z bólu. Dzisiaj jest taki jak zawsze, uśmiechnięty, normalnie je, raczkuje, bawi się, a teraz usnął i spokojnie śpi. Co to może być? Czy któraś mamusia miała taki problem???
 
reklama
przy ząbkach czasem bolą uszy może idą mu następne :confused: a smarowałaś mu dziąsełko żelem :confused: moja dokładnie tak robiła przy ząbkowaniu nieraz całą noc i czesto popłakiwała albo pomrukiwała pół śpiąca z zamkniętymi oczami i prawie zasypiała gdy nagle na nowo zaczynała płakać :sorry2:
 
gdyby to byly uszka, to dziecko dotykaloby je co jakis czas i twoj dotyk powodowalby placz. Wiec sadze, ze to wszysko przez zabki, dziecko poprostu jest niespokojne
 
Dzisiaj w nocy było ok. Ale mam wrażenie, że mały jakby częściej dotykał swoje uszko. A może teraz zwracam na to większa uwagę? Jak ja mu je dotykam to specjalnie nie protestuje, więc chyba go nie boli.
A może mu się coś śniło i dlatego tak płakał??? Nie mam pojęcia. Oby się już nie powtórzyło. A jeżeli to ząbki, no to trudno, jakoś to wytrzymamy.
 
U mnie tak jest kiedy zeby wychodza ,Karolek zasypia i po 20 min budzi się z płaczem,nie mozna go wtedy uspokoić,jedynym sposobem jest szybko podać mu pic zanim sie rozkreci,bo pozniej to klops i 2 godz z głowy.
 
reklama
Witam U nas też się pojawiaja krzyki w nocy przy ząbkowaniu. Normalnie spi cała noc ale kiedy zaczynaja się zawiązywać kolejne ząbki to jest w nocy krzyk. Czasami maluszkowi się tez źle sni i czasem przez sen krzyczy. Jak masz wątpliwości to [polecam wizytę u lekarza.
Czasem u dzieci to co zawsze było normalne (U Was przesypianie całej nocy), po jakimś czasie prtzestaje funkcjonować i zmienia się na gorsze. Oby nie .
 
Do góry