reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to oznacza?

Lula171216

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Maj 2019
Postów
61
Hej dziewczyny pisze do was z pytaniem..a mianowicie w niedziele czułam klucie jajnika lewego w poniedziałek również, we wtorek czułamlekkie klucie w macicy na środku i w środę tez czułam lewy jajnik... i od tego czasu cisza aż do teraz.. za 6 dni powinnam dostać okres poprzedni okres dostalam 4 września, nieczuje bólu piersi 2 ale zastanawia mnie ten jajnika... nie mam jeszcze nawet żadnych boli przedokresowych.. Mam nadzieje ze to ciąża..bardzo bym chciała drugie dziecko bo jestem juz mamą..staramy się już 1,5 roku i nic.. lekarz zalecił mi branie miovelii to biorę ja i miovelia nac. Ktoras z was to stosowałam? Niestety od kwietnia tamtego roku nie mam okresu znaczy mam ale wywolywany pomału zaczyna się to regulować dzięki ovarinowi i teraz moze dostane przez ta miovelie .. choć mam cichą nadzieję że to fasolka :) .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny pisze do was z pytaniem..a mianowicie w niedziele czułam klucie jajnika lewego w poniedziałek również, we wtorek czułamlekkie klucie w macicy na środku i w środę tez czułam lewy jajnik... i od tego czasu cisza aż do teraz.. za 6 dni powinnam dostać okres poprzedni okres dostalam 4 września, nieczuje bólu piersi 2 ale zastanawia mnie ten jajnika... nie mam jeszcze nawet żadnych boli przedokresowych.. Mam nadzieje ze to ciąża..bardzo bym chciała drugie dziecko bo jestem juz mamą..staramy się już 1,5 roku i nic.. lekarz zalecił mi branie miovelii to biorę ja i miovelia nac. Ktoras z was to stosowałam? Niestety od kwietnia tamtego roku nie mam okresu znaczy mam ale wywolywany pomału zaczyna się to regulować dzięki ovaril i teraz moze dostane przez ta miovelie .. choć mam cichą nadzieję że to fasolka :) .
A masz owulacje?
 
Chyba mam chyba ze mam cykle bezowulacyjne ...to tez możliwe byłam u ginekologa 15.09 to nic nie widzial... a te klucie zaczęło się od 20.09.
To najpierw upewnij się ze masz owulacji, zrob porządek z hormonami,lekarz żadnych badań nie zlecił? Monitoring owulacji konieczny, żeby wiedzieć co robić, ale życzę zeby to była ciaza
 
Chyba mam chyba ze mam cykle bezowulacyjne ...to tez możliwe byłam u ginekologa 15.09 to nic nie widzial... a te klucie zaczęło się od 20.09.
Możliwe, że to kłucie to była to owulacja. Bez monitoringu ciężko stwierdzić. Ja jak miałam cykle bezowulacyjne to okresu mogłam nie mieć nawet i 4 miesiące. Najlepiej się umówić do takiego ginekologa, który sprawdzi czy faktycznie ona jest. Chyba że ten też zrobi Ci monitoring 😉
 
Kazal mi przyjść za 2-3 miesiące i kupować ta miovelie ... nie chce tez znowu zmieniać ginekologa ten chociaż mi hormony dal bo wczesniejszy mowil ze jestem jeszcze mloda i samo się ureguluje...
 
Ale czy to możliwe żeby mnie kłuło 3 dni ? Myslalam ze tylko jeden dzień zakłuje i tyle..
Wszystko jest możliwe. W koncu mnie brzuch bolal cale 9 miesięcy. I czy to możliwe? Tak. Czy normalne? Dziecku nic nie było. Kiedy przeszlo? Jak tylko urodzilam :-D u mnie kłucie w jajniku oznaczało owulacje i kłucie bylo kilka dni. Czemu myślałas ze tylko 1 dzien? W ciaze przed owulacja i po tez można zajść. Nie nakręcaj się. Jak wyłączysz głowę to bedzie ciąża. Często tak jest, wiem po sobie.
 
reklama
Chyba mam chyba ze mam cykle bezowulacyjne ...to tez możliwe byłam u ginekologa 15.09 to nic nie widzial... a te klucie zaczęło się od 20.09.
Witaj nie chcę cię martwić ale jak byłaś u ginekologa 15 i nic nie widział tzn pęcherzyka dominującego to raczej 20 nie mogła być owulacja bo pęcherzyk graffa rośnie średnio 2 mm na dobę a pęka uwalniając komórkę jajowa ok 20-23 mm . Moim zdaniem raczej masz cykle bezowulacyjne lub ta owu występuje rzadko jeśli nie masz @ regularnie. Powinnaś raczej się zbadać i jakieś homrmony przyjmować. Ja bym raczej zmieniła lekarza bo z nim możesz się starać długo bardzo co powoduje spadek formy u kobiety nakręcanie się a tu kolejny test negatywny . 1,5 roku to już dość długo i niestety wiek nie ma tu nic do tego . Co do kłucia może to oznaczać wszystko i nic niemniej życzę aby to była ciąża
 
reklama
Witaj nie chcę cię martwić ale jak byłaś u ginekologa 15 i nic nie widział tzn pęcherzyka dominującego to raczej 20 nie mogła być owulacja bo pęcherzyk graffa rośnie średnio 2 mm na dobę a pęka uwalniając komórkę jajowa ok 20-23 mm . Moim zdaniem raczej masz cykle bezowulacyjne lub ta owu występuje rzadko jeśli nie masz @ regularnie. Powinnaś raczej się zbadać i jakieś homrmony przyjmować. Ja bym raczej zmieniła lekarza bo z nim możesz się starać długo bardzo co powoduje spadek formy u kobiety nakręcanie się a tu kolejny test negatywny . 1,5 roku to już dość długo i niestety wiek nie ma tu nic do tego . Co do kłucia może to oznaczać wszystko i nic niemniej życzę aby to była ciąża
Przyjmuhe hormony właśnie przez tego nowego ginekologa .. i tabletki które powodują owulacji tez przyjmuje . Może coś z tego będzie. Nie nakręcam się już. Zobaczymy za 5 dni :) w tamtym miesiącu miesiaczka spóźniła mi się 2 tygodnie ..
 
Do góry