reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co w paszczy piszczy??

reklama
ewa okupione to było jakąś bezsenną nocką. Bo u mnie wczoraj wstawanie co godzinę i mam nadzieją, że jeszcze chwila i zobaczę kolejnego zęba. Przecież taka noć nie może być bezowocna, pawda ?
 
Tak Casia u nas lekka temperatura bi budzenie sie w nocy, koło 3 dni ( dlatego tez nie było nas na spotkaniu, bo dziecie miało temperature, a ja niczego nie swiadoma byłam). Tak sie troche usprawiedliwiam :tak:
a dzis zauwazyłam ze przebijaja sie dwie górne dwojki, wiec znowu mam pospane




sorki za błędy ale normalnie padam z nog :nerd:
 
Mateuszku gratulacje.
A Iga ma juz dolną lewą dwójkę (tzn jak na razie sama koronka się przebiła, ale to już coś)
 
No no no, widze, sie ruszylo w tym temacie:)
Gratulacje dla wszystkich uzebionych:-)

U nas tez juz kolejna ciekawa noc, wiec moze, moze cos tam na gorze zobacze...tylko jak, jak dziekco nie kaze sobie luknac?:)
 
reklama
Dzieki Karola7, Blond, Aska.

Zeby nie sa jeszcze cale na wierzchu i jakos wolno ida do przodu
Ale grunt, ze Mateuszek nie cierpi
 
Do góry