reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co z mlekiem 5 miesiecznego dziecka?

Dołączył(a)
11 Listopad 2014
Postów
1
Witam.
Moja corka skonczyla 5 miesiecy i od jakiegos miesiaca jest problem z mlekiem w butelce.
Jest na mleku modyfikowanym Bebiko.A problem jest taki ze powinna wypijac juz 3x210 a wypija 2x180(jak mi sie uda jej dac) i na noc pije 210ml.Przy mleku nie placze tylko wierci sie,trzeba ja chwile ponosic i tak nawet do 30 min.Nie mam zielonego pojecia od czego tak sie zrobilo bo wczesniej nie bylo z mlekiem zadnego problemu.
Nasz dzien wyglada tak:
8.30-sloiczek deserku(sama robie)
9.30-10-180ml mleka(nie zawsze wypija)
12-sloiczek zupki(ja robie)
14-180mleka(tez nie zawsze wypije)
17-kaszka z 120ml wody
20-210ml mleka( daje jej przez sen)
I spi cala noc do 7-8.
Czy ktos mial taki problem z mlekiem?I czy nie za malo pije tego mleka?
Dodam ze jest pogodna i chetnie je lyzeczka.
 
reklama
Twoja córka już bardzo dużo je innych posiłków, może po prostu nie potrzebuje więcej mleka? Jak jest pogodna, dobrze się rozwija, odpowiednio przybiera na wadze to chyba ml nie są ważne ;)
 
Do góry