reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co z tymi pęcherzykami?

koalaaa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Luty 2021
Postów
76
Witajcie kochane 😍

To mój pierwszy post. Bardzo proszę o wyrozumiałość 🐈

Staramy się z mężem o dzidziusia. Odkąd pamiętam moje pecherzyki nie pękały i powstawały torbiele nawet do 8 cm.

Razem z Panią doktor ustaliłyśmy że już czas najwyższy aby zacząć działać z grubszym kalibrem 😬

Dostałam lek Aromek który miałam brać przez 7 dni.

Po wybraniu, udałam się do P. Doktor i stwierdziła że są trzy pęcherzyki!
Dwa na lewym i jeden na prawym.

Lewy : 18mm, 17 mm
Prawy : 16

Miałam zaczekać dwa dni i zrobić zastrzyki Ovitrelle na pęknięcie. Dwa jednego dnia i dwa kolejnego.

Przez następne dni mieliśmy się starać o dzidziusia.

Dodam że biorę euthyrox 100, Glucophage XR500, encorton, akard femibion.

Mam trombofilie.
Biorę zastrzyki Neopril.

Podsumowując :

Czy jest możliwość że mogę urodzić bliźniaki...? 🤔😊
Tak bardzo cieszę się z tych trzech pęcherzyków a z drugiej strony wiem że nie powinnam się nakręcać 😔

Od wczoraj biorę luteinę dopochwowo i ok. 3 marca mam zrobić betę.

Dodam, że dzisiaj test owulacyjny wykazał że mam owulacje 🤷‍♀️
 
reklama
Dziękuję dziewczyny ❤️

Wiem że nie powinnam się nakręcać ale w głowie cały czas mam zdanie mojej Pani doktor i nie mogę go ot tak wyrzucić z głowy 😅

Staram się zajmować czymś innym ale co mnie zaboli jajnik czy podbrzusze to odrazu myśli wracają 😅😇😍

Ok. 3 marca mam zrobić betę, trzymajcie kciuki ❤️
 
Dziewczynki jeszcze jedno pytanie.

Robiłam zastrzyki Ovitrelle. Jednego dnia dwa zastrzyki i na drugi dzień również dwa zastrzyki. Łącznie cztery dawki.

Zrobiłam test 3 dni po nich aby zobaczyć czy utrzymuje się beta we krwi itd.
Były dwie piękne krechy.

Dzisiaj jestem 5 dzień po tych zastrzykach i test jest negatywny.
Troszkę martwię się bo wiem że dziewczynom PO JEDNYM zastrzyku beta utrzymywała się nawet 12 dni a mi po czterech zastrzykach już nie wykazuje jej w organizmie.
Myślicie ze to normalne? Kurde sama nie wiem co myśleć...
 
Dziewczynki jeszcze jedno pytanie.

Robiłam zastrzyki Ovitrelle. Jednego dnia dwa zastrzyki i na drugi dzień również dwa zastrzyki. Łącznie cztery dawki.

Zrobiłam test 3 dni po nich aby zobaczyć czy utrzymuje się beta we krwi itd.
Były dwie piękne krechy.

Dzisiaj jestem 5 dzień po tych zastrzykach i test jest negatywny.
Troszkę martwię się bo wiem że dziewczynom PO JEDNYM zastrzyku beta utrzymywała się nawet 12 dni a mi po czterech zastrzykach już nie wykazuje jej w organizmie.
Myślicie ze to normalne? Kurde sama nie wiem co myśleć...
Po takiej dawce Ovitrelle to powinien się jeszcze utrzymywać. Zrób kolejny.
 
Właśnie coś mi nie pasuje, toż to wręcz końska dawka była 🤷‍♀️🤯

Zrobię wieczorem kolejny test 😵
 
Witajcie kochane [emoji7]

To mój pierwszy post. Bardzo proszę o wyrozumiałość [emoji250]

Staramy się z mężem o dzidziusia. Odkąd pamiętam moje pecherzyki nie pękały i powstawały torbiele nawet do 8 cm.

Razem z Panią doktor ustaliłyśmy że już czas najwyższy aby zacząć działać z grubszym kalibrem [emoji51]

Dostałam lek Aromek który miałam brać przez 7 dni.

Po wybraniu, udałam się do P. Doktor i stwierdziła że są trzy pęcherzyki!
Dwa na lewym i jeden na prawym.

Lewy : 18mm, 17 mm
Prawy : 16

Miałam zaczekać dwa dni i zrobić zastrzyki Ovitrelle na pęknięcie. Dwa jednego dnia i dwa kolejnego.

Przez następne dni mieliśmy się starać o dzidziusia.

Dodam że biorę euthyrox 100, Glucophage XR500, encorton, akard femibion.

Mam trombofilie.
Biorę zastrzyki Neopril.

Podsumowując :

Czy jest możliwość że mogę urodzić bliźniaki...? [emoji848][emoji4]
Tak bardzo cieszę się z tych trzech pęcherzyków a z drugiej strony wiem że nie powinnam się nakręcać [emoji17]

Od wczoraj biorę luteinę dopochwowo i ok. 3 marca mam zrobić betę.

Dodam, że dzisiaj test owulacyjny wykazał że mam owulacje [emoji2368]
Wow jestem w szoku że lekarz dał ci taką dawkę. Mi też pęcherzyk nie pękał ale mój gin dawał tylko 1 zastrzyk bez powtarzania. Wiesz co jest powodem tego że nie pękają pęcherzyki? Jak u Ciebie sytuacja?
 
reklama
Do góry