reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
A ja zapuszczam,bo Zuzia mnie przegoniła! :szok: :-D :-p Ona,gdy się Jej te loczki naciągnie,to ma włoski do pasa. :szok: :-D :-D :-D :tak: A mi do tego pasa jeszcze trochę brakuje. :sorry2: :-p
 
ja tez uciekam.

skoncze obiadek, poczekam az tat wroci z pracy i musze wyjsc zalatwic jedna sprawe.
i na poczte, bo wlasnei znalazlam w skrzynce awizo.

milego popoludnia
 
czesc :)

my dzis od rana ciag dalszy zalatwiania spraw, mamy na luty i na marzec pelno wizyt u lekarzy, m.in teraz w piatek i 23 lutego tu w Gorzowie a 9 i 10 marca w Poznaniu ehhh a ile kasy na to pojdzie. do Poznania jedziemy do jednego z najlepszych lekarzy w Polsce i on za sama wizyte bierze 250zł +dojazd+ pozostałe badania masakra normalnie:baffled:
a dziś slozylismy wszystko o paszport i do odbioru prawdopodobnie za 1,5 tyg:-)
Nikus jaka mine zrobil na zdjeciu to myslalam ze padne:-D

pozniej zrobilam te kurczaki od tafi ale stwierdzam ze panierka to nie jest jednak moja mocna strona:-p:sorry2:ale w smaku dobre:tak: ja uwielbiam wszystko co serowe:-D
pozostala czesc kurzych cyckow zrobilam w sosie smietanowym z pieczarkami bo byla u nas siostra glodna po pracy a to jej ulubione danie.
a teraz siedze i odpoczywam przy kawce.

a jak wam minal dzien??
tafojka jak wlosy??
 
Martucha sporo kosztuja te wizyty, mam nadzieje ze tata malego wam pomoze przy tym finansowo.

u nas popoludnie ok, mala byla troche z dziadkiem, ja zalatwilam sprawe i jak przyszlam to sie troche bawilysmy.
teraz juz spi, wiec korzystam z wolnego czasu...
 
Cześć wieczorem. ;-)

A My dziś cały dzionek spędziłyśmy w domku - strasznie wiało i sypało śniegiem. :baffled:

Ale za to upiekłyśmy te
Martuśkowe ciacha - pychota!!! :tak: :tak: :tak: :-D I w ogóle Zuzia jak mi dziś we wszystkim pomagała. :-D I w obiadku i w prasowaniu i w robieniu ciasteczke i w sprzątaniu,achhhh!!! :-D A wręcz wszystko sama chciała robić,ach! Uwielbiam Ją!!! :-D :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynki

przywitam się tylko
jestem padnięta
fajnie sobie dzisiaj popisałyście--- miło czytac:tak:

jakos mi się smunawo na wieczór zrobiło...nic- moze jutro będzie lepiej - w koncu będzie juz czwartek
dobrej nocki:tak:
 
Do góry