reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
u nas mała się wycwaniła i w sobotę i niedzielę nie chce spać w dzień - ma nas cały czas i chce się bawić i za nic nie daje się położyć spać. W tygodniu nie ma problemu ale w weekend czasami i 1,5 godziny spędzam na uśpieniu karalucha. Ostatnio w niedzielę usypiałam ją jakieś 90 minut zasnęła i spała nam do 16:30 - później znowu był problem z pójściem spać wieczorem. Chociaż muszę ją pochwalić że w nocy śpi pięknie i wstaje o ok7.20.
 
Ja już nie pamiętam jak Krystian spał w dzień :sorry2:, jakoś po drugich urodzinach przestał. A teraz mam problem bo wieczorem nie chce zasnąć bo jest za widno :szok:,
on ma rolety w pokoju, oczywiście zasłaniamy, ale jak jest ostre słońce o 20 to
nawet przez rolety jest jaśniej niż normalnie i on uparcie twierdzi, że jeszcze jest
dzień i spać nie będzie :sorry2:.
 
Mój Krystian nigdy nie był śpiochem (może poza pierwszymi dobami życia jak go żółtaczka męczyła).
Pamiętam, że jako kilkutygodniowy szkrab zamiast spać to potrafił całe godziny czuwać, wrzeszczeć marudzić :sorry2:. I tak mu zostało :sorry2:.
 
Ollka papa. Co do nocy to Krystian zaczął je przesypiać na drugi dzień po odstawieniu od piersi, czyli jak miał rok i dwa miesiące.
Od tamtej pory dość ładnie śpi, choć zdażają mu się szczególnie spacery
nocne do naszego łóżka :sorry2:.
 
BasiaJ widzisz już w albumie dodatkowy wątek?

gapnełam się po napisaniu rano posta nie świadoma gdzie piszę :-)

OLA fajne nowe wiosenne zdjęcie w podpisie :tak:

moje na szczęście ładnie sypiają i w dzień i w nocy , po 2 latach nie spania z Kacprem nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam że tak szybko mały bedzie przesypiał noce :rofl2:

ja w niedziele mam drugą komunię u chrześniaka
 
reklama
Do góry