reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
hej dziewczyny,
widze ze na forum gorącooo... bedziemy trezba komus utrzec nosa.. martttika nie daj sie zastraszyc i gratulacje dla Filipka, teraz ci sie zacznie..:)
Aga sorki za brak odp z tym ubezpieczeniem, ogolnie jak narazie doopa.. z plemnikiem o tym nie gadalam bo nawet wole zeby juz to panstwo ubezpieczalo niz on tam;/
to od dzisiaj zaczynasz prace?

a my juz zaczelysmy sie do siebie usmiechac i dluzej patrzec w oczka hihi
a poza tym jestesmy w trakcie zakupu autka:))))) czekamy tylko az przyjda dokumenty z niemiec i jest nasz :)))
 
super,ze Filipek chodzi, trzeba sie cieszyc piewrszymi kroczkami synka,a ex miec gleboko w powazaniu

a ja zmeczona, po odebraniu mlodej pojechalismy poprawic noski u okularow, podeszlismy do pepco, kupilam mlodej bluzeczke,mam nadzieje,ze po pierwszym praniu sie nie zmechaci za bardzo,a pozniej do bibioteki i powrot na domku,
kawa dopita, trzeba sie zwiasc i sprawdzic mlodą z czytanki co Pani zadała
 
hej

melduję się:-)
padam na pyszczek po długggggimmmmmmmmm dniu, zaliczyłam spacer do sklepu, obiad, prysznic i łóżko moje:-D:-D
w pracy ok, mozna spokojnie dychnąć , dzikich tłumów nie ma przynajmniej dziś, mieszkanko też w porządku:tak:
młoda spokojnie zniosła rozstanie z mamą i to najważniejsze:tak:

marttitka, przejrzenie na oczy to już bardzo duży krok naprzód:tak:, gratulacje dla Fifiego:-)

emilka, nie ma za co:-), gratuluję nowego nabytku:-) a co to za ""cacko":confused:
 
Aga
marttitka
jak zacznie gadać teksty które Ci się nie podobają wyproś dziada jest u Ciebie i spotkanie mają przebiegać na twoich zasadach!!! zwyczajny toksyczny związek ;-) nie ty jedyna w takim tkwiłaś;-)
oni potrafią czasami być idealni a my się łudzimy że jak się bardziej postaramy to idealnie będzie cały czas..... Gratulacje że chodzi i dużo siły żeby za dzidziolem biegać :tak:
emilka87 fiu fiu jaki samochód?
Aga no to oby każdy dzień był lepszy w pracy, a ja to nabawiłam się chyba wrzodu żołądka ja wiem że teraz uważają że to od bakterii a nie stresu ale u mnie to się uruchomiło od stresów z prac muszę się przejść do lekarza no ale najpierw muszę samochód ogarnąć wodę na płyn zmienić itp chore stary grat ma pierwszeństwo przede mną :-p
 
reklama
Do góry