reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

heja :_)
krewetka wszystko ok??? tak wpadłaś szybko i uciekłaś;/
jaimis szkada gadac.strach na dziecko krzyknąć bo Cię posądzą o znęcanie i zabiorą.dajcie spokoj!!!
co do zielonej szkoły (dzięki ,że pytasz :D) jest ok-Monika dzwoni 6-7 razy dziennie więc nawet nie odczułam ,ze jej nie ma heheh. i to z bzdurami typu-"wywaliłam się i mam spodnie od trawy ,co mam zrobić?".rozmowa 5 sekund ale co tam.wczorajk miałam 7 połaczeń nie odebranych bo byłam na dworze i nie wziełam tel juz się wystraszyłam ,że coś się stało a ona dzwoniła zapytać czy przeczytałam smsa i widziałm zdjecie kolczyków jakie kupiła Nadii ;/
wraca w sobotę:) aha dzwoniła tez ,zebym na sobote zrobiła jej do jedzenia polędwiczki i na flaki ma ochotę heheh.wiec o tym co widziła w górach gdzie była mało wiem:)

wczoraj moja Nadia wpadła w taka histerię (bo za kare miała siedzieć na karnym krześle jakieś pół minuty) i zaczeła mnie bić,drzeć się jakby ja rozrywali-no pierwszy raz widziałam ja w takim stanie. aż moja mama która była u mnie szok przeżyła.no jazdę miało dziecko i tyle. ja jej nawet nie tknełam ale podejrzewam ,ze przez otwarte okno mogło to wygladac zupełnie inaczej-jak dziecko tak strasznie płacze i krzyczy. i jakby tak jakis przesympatyczny sąsiad donióśł miałabym pozamiatane no nie.i raczej wątpię żeby pomogły moje tłumaczenia ,ze córka jest dzieckiem histerycznym i upartym...

jadę do miasta -szukam spodni dla Moniki na zawody (tańczy).ona duża baba i nie ma jej rozmiaru-dzisiaj miał przyjść;/
miłego dnia buziaki:*
 
reklama
anulaws każde dziecko jest inne bo kiedyś mi się ktoś żalił że dziecko wyjechało i wcale nie dzwoniło a jak się spytał ktoś czemu to odpowiedziało że nic się nie działo :-D:-D:-D:-D:-D to chyba dobrze znaczy że macie silną więź
wiesz mój to często ma jazdy wczoraj tez jakiś skory był do marudzenia też się czasami śmieję żeby się "przymknął" bo na mamę kuratora naślą :-D A gdzie starsza pannica tańczy? Idziesz na całość rozwód zmiana nicka nie do poznania ;-) i tak trzymać zmiany czasami są potrzebne :tak:
 
heja :_)
krewetka wszystko ok??? tak wpadłaś szybko i uciekłaś;/

tak, ogólnie ta, choc jakos tak werwy do zycia brak :( chyba przez ta pogode nic sie nie chce i jakies takie oslabienie, na dodatek wczoraj bylam u dentysty bo znowu mi ósemka daje w kość, dostałam antybiotyk i nakaz natychmiastowego zgloszenia sie do chirurga aby usunac:baffled:

pozatym szukam pracy ale tutaj u nas to kiesko:-(
 
i spodni nie dostałam!!:wściekła/y:

jaimis -tańczy hip-hop od zerówki. czyli juz 5-6 lat :)miała pół roku przerwy dwa lata temu bo miałam z nią problemy neurologiczne.straszne bóle głowy-az do omdleń i wymiotów-taka zeschizowana byłam ,ze najgorsze myślałm:((( ale na szczęście okazało się to wada rozwojową i w okresie przesilen bóle się nawracaja, na dodatek Monika nadpobuliwa była, okres dostała w wieku 10 lat i ogólnie szybko się rozwijała więc wszystko się skumulowało.
Co do maluchów to te dzieci faktycznie teraz niczego się nie boją- móisz żeby było cicho a te jeszce głośniej i na przekor ochhhhhhhh można czasem wyjść z siebie :tak::-D
nicka chce zmienic bo nie wiem czy pajac mnie nie podczytuje, a piszemy tu tez o sprawach sądowych i o nich-kiedys w ciązy z Nada spędzałam dużo czasu tu na forum i on o tym wiedział. chociaż z drugiej strony nie sadzę aby był na tyle inteligentny;/

krewetka no tak jakos wirtualnie wyczułam Twojego "dołka" :((( pocieszę Cie ,że mnie tez się nic nie chce.a z praca szkoda gadać.cisza wszędzie. nawet na głupie szkolenie z urzedu pracy nie udało mi się dostac bo swoich ładują-by ich cholera wszystkich wzieła. taka pomoc!!! mała znów zasmarana-wczoraj poszalała na trampolinie i leci jak z kranu. masakra ! i wez idz do pracy gdyby nawet sie znalałza-kto mi będzie zwolnienie kilka razy w miesiacu dawał jak mała przeziebiona czy chora i w przedszkolu jej nie przyjma???
z tymi zębami tez lipa straszna -współczuje!! mnie tez od tygodnia pobolewa-a jakieś półtora miesiaca temu go robiłam.ale dentystka mówiła ,że jak coś się zacznie to kanłowo bedzie trzeba-matko 400 zł!!! i 100 w plecy za ostania robote.chyba pójdę na trasę stanąć bo nie wiem skąd wezme!
Uśmiechnij się :-)buziaczki :*
 
anulawas już ma??? o kurcze teraz ta młodzież tak szybko się rozwija. Mi to się wydaje też że hormonów, antybiotyków i innych świństw jest pełno w jedzeniu że to nie jest obojętne dla ludzkich organizmów. A jakoś masowo w koło mnie ludzie mają problemy z nerkami od dzieci po dorosłych. No słyszałam że zdarzają się szpiegowania od byłych po jakieś osoby postronne a porostu z natury wścibskie. Gro dziewczyn pousuwało zdjęcia swoje i dzieci tak jak u Ciebie się wyświetla (śliczne wszystkie trzy ;-) ) ja też usunęłam nie byłam śledzona ale niech ktoś przypadkiem wejdzie znający po co ma za dużo wiedzieć a jak fotki nie zobaczy może nie skojarzy ;-)
krewetka ja też mam z zębami mądrości rosną co jakiś czas bolą ale powiedzieli u mnie żeby nie usuwać i bóle mam tylko od czasu do czasu a z pracą wszędzie bieda i lipa. Byłam u koleżanki jej mąż wyjechał za granicę miało być super a wyszło jak wszędzie grosze zarobił tylko się narobił i to kolega go wystawił do takiej pracy:no:
 
no wlasnie, z praca lipa, u mnie to juz zupełnie beznadziejnie, bo w wakacje musze sie przeprowadzic, kończy mi sie urlop wychowawczy i teoretycznie musze wraca, ale... moj powrot to koszt wynajmu mieszkania+przedszkole+ opiekunka i skąd na to wszystko mieć ?:no:
 
dzien dobry
zadko mam czas zagladac....

krewetka powodzenia w poszukiwaniu pracy!

wynajem, opiekunka, przedszkole to masakryczne koszty.
my teraz bedziemy zmieniac opiekunke boz poprzedniej nie bylam zadowolona. ogolnie dobrze ze coraz cieplej sie robi bedziemyz niej coraz mniej korzystac...

anulaws chyba spokonie mozesz zmienic nick, wiem ze byly juz takie przypadki.
i nie byloz tymzadnego porblemu.
 
krewetka ja też nie wiem skąd na wszystko brać... ciężko jest i ja pracuję i każdy grosz oglądam zanim wydam totalne zniechęcenie człowieka nachodzi bo ja tam nie widzę że mi się sytuacja poprawi bardziej pogorszy bo z pracą to nie wiadomo :-( a jeszcze dziś nerwa dostałam kazał mi mechanik brać urlop bo samochód 2 dni miał naprawiać ja dziś poszłam i okazało się że jednak części nie mają :wściekła/y: i zmarnowany jeden dzień urlopu :wściekła/y: a naprawdę czasami to nie mam na nic chęci.
A jak odebrałam samochód w którym NIC nie zrobione to pojechałam na tamę zobaczyć jak wodę zrzucają bo moje dziecko stwierdziło że nudno po osiedlu chodzić :-D A cała Wisła spieniona mały stwierdził że już nie jest nudno. A po wizycie u mechanika powiedział że zostanie mechanikiem co niestety pokrzyżowało by moje plany bo ja chciałam żeby został lekarzem :-)
 
reklama
hej, nie nadrabiam teraz,bo niedawno wrocilismy z dzialki, mieszkanie do posprzatania,
mloda dokładkę kolacji wola, wybiegala sie i wyszalala,wiec glodna biedaczysko:szok::szok:

aha ]suknia na maj w domu czeka
 
Do góry