reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Hej,a u nas dzis smętny dzien,ponuro i deszczowo
mloda ma na jutro lekture, musimy doczytac jeszcze koncówke
a tak mialam troche swoj roboty,a jeszcze nie siadlam:baffled: i chyba nie siade

macie dziewczyny jakies plany na nastepny dlugii weekand czy wakacje
 
Miałam pisać właśnie i pytać jak tam co tam? Ja obecnie szukam pracy i dopóki nie powiem, że mam 7 miesięczna córkę jest ok, a potem rezygnują jednak z mojej kandydatury. Ja na wakacje na pewno Lenie chce pokazać polskie morze i chyba na nic więcej mnie nie stać... a co u was?
 
u nas tez brzydka pogoda, planów na wakacje nie mamy, prawdopodobnie spedzimy je na dzialce, bo mieszkam w przepięknym Beskidzie Niskim :) a pod koniec sierpnia przeprowadzam sie do Krakowa, w tamtym roku byłyśmy nad morzem
 
Tez mialam plany by wybrac sie nad morze na wakacje ale jak zobaczylam jakie ceny za noclegi to niestety musialam zrezygnowac.Pozostane raczej na miejscu.
 
A ja w ten weekend mam komunię w rodzinie i nie wiem w co się ubrać, ale postanowiłam coś upolować w swojej szafie bo od kiedy mam dziecko szkoda mi coś ekstra kupować bo i tak potem w szafie wisi bo elegancko to ja się nie noszę :-D A z tymi cenami nad morzem jest bardzo różnie. Ja mam takie szczęście że rodzina mieszka około godziny od morza to jedziemy na cały dzień i wracamy na wieczór, a ostatnio się zastanawiałam czy nie wsiąść domku były jakieś przystępne ceny ale nie na otwartym morzu ale w okolicy Krynicy Morskiej, Kąty Rybackie. Nie ma tam dużo atrakcji jak się nie trafi w pogodę.
 
Daysie na samotnych w ciązy pisala jedna mama co mieszkala w UK, u nas tylko miejscowi,ale ZAPRASZAMY

Rosi,co do noclegu nad morzem, to mozna i znalesc tanie,ale trzeba poszukac, to zalezy czego oczekujesz?
a z drugiej strony to my jestesmy stratne,bo niby dziecko do 3 czy 4 lat za darmo,ale jak jeda dwie osoby dorosle,ale nie koniecznie, to zalezy czy chcesz miec pokoj z lazienka czy bez, czy aneksem kuchennym na pietrze na przyklad

ja w tamtym roku za 10 dni nad morzem, w pokoju z netem, na korytarzy kuchenka, lazienka, lodowka i czajnikiem zaplacilam 650 zl, za siebie i mloda, trzy lata temu za chyba 70 zl ( 40 czy 45 za siebie i 23 zl za mloda) za dobe mialam pokoj z lazienka, czajnikiem i lodowka do morza 5 min
masz ten plus,ze masz dosc blisko nad morze,mniej wydasz na dojazd, u nas jest ok 10 godz jazdy plus dwoe kuszetki to ok 400 zl za dojazd
 
Ostatnia edycja:
my bylysmy w Gdansku, lecialysmy samolotem ( wyszlo taniej niza autem czy pociagiem), no ale ja z gór to mam chyba z 800km, mieszkałyśmy w szkole, za lilke noclegu nie płaciłam, za siebie chyba 60zl z wyżywieniem ( śniadanie+ obiad)
 
reklama
WItajcie ;-)
Nie bardzo wiem, czy pasuje do tego wątku, samotną mamusią nie jestem.. Na dziś mam termin porodu mojego synka,
mieszkam z chłopakiem.. jednakże mój tato jest samotnym ojcem.. Oprócz mnie, ma jeszcze dwie wspaniałe córeczki, które mają 6 i 4 latka.. Szukalam czegos na temat jakis klubów samotnych ojców w Okolicach Warszawy. Czy może któras z Was słyszała cos na ten temat? Tata jest samotny od 3 lat, stał się bardzo nie ufny, przez co zamknął sie na ludzi i otaczający go świat. Do niedawna mieszkałam z Nim, więc mogłam mu pomagać, ale teraz został sam z dziewczynkami. Jeśli ktoś coś słyszał o takich spotkaniach tatusiów to byłabym wdzięczna za informacje :) ( Jakis czas temu pamietam, że w radiu leciała wzmianka na ten temat, niestety nie bardzo się wtedy tym zainteresowałam ;/ )
 
Do góry