reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

część dziewczynki:)
co do morza to jeżdżę co roku z dziewczynkami-nie wymagam dużo byle był dach nad głową więc płace też nie za wiele.ale w tym roku wyłamałam się i jadę do tej samej miejscowości -Dziwnów- ale do innej kwatery już z kuchnią więc mimo ,ze drożej za nockę to wyżywienie na mieście mi odejdzie.zresztą zobaczymy i się przekonamy:)

pare lat temu jeździłam do Międzyzdroi i tez miałam kuchnie do dyspozycji ale jak urodziła sie mała zmieniłam miasto na mniejsze i mniej tłoczne.w Międzyzdrojach jeden na drugim na plaży leży. a tu mam rzut beretem na plaży-idziemy rano koło 10 rozbijamy sie i idziemy na śniadanko:) a miejscówka zarezerwowana hehe.
Aha chwalę Wam się!!! Dostałam się na kurs z PUP księgowość małych i średnich przedsiębiorstw:)))
Jedyna lipa ,że zaczyna się w czerwcu i trwa 180 h a ja wyjeżdżam 13 lipca i obawiam się ,że w tym terminie nadal będzie trwał;/ pół biedy jak sam kurs byle egzamin mi nie wypadł w tym czasie;((((

Krewetka w pięknym rejonie mieszkasz- aż szkoda.a co dlaczego się przeprowadzasz???
Rosi to tak jak Mozi pisze wszystko zależy od wymagań jakie masz względem kwatery. spokojnie nawet za 35 zł możesz dostać.
Mozi w zeszłym roku za małą jeszcze nie płaciłam-w tym kończy już 4 l i wołają połowę ceny a za starszą normalnie bo ma 12 l;/ w sumie w tym roku mam 840 zł za pokój z kuchnia i łazienką no i do morza 70 m. a dojazd 200 zł w obie strony jak dobrze pójdzie.
jeżdżę pociagiem w sumie od zeszłego roku dopiero i fantastyczna sprawa-mała nie marudzi moze pochodzic porysowac czy coś. co roku jeździłam samochodem-masakra jak sobie przypomnę-co godzina postój;/ z tym ,ze pociąg 1 klasa tzn wykupiłam bilety 2 ale tak jakoś nie komfortowo z obcymi ludźmi mi było i zamieniłam na 1 kl.w sumie chyba 60 zł dopłaciłam ale był spokój.

Sa5mia poszukaj w necie na pewno znajdziesz cos dla taty. powodzenia :*

Jaimis ja tez kompletnie nie mam w co sie ubrać- wszystko dzieciom kupuje. nawet za pieniadze które zgarnęłam na urodziny kupiłam małej sandały, półbuty i lakierki.Monice też musze na lato jakieś spodenki pokupować.ochhhhh

A tak po za tym chore z nada jesteśmy-zaraz jade z nią do lekarza. Jutro u nas fajny festyn ale moja monika występuje w dwóch miejscowościach i musze ja wozić;/ na westyn miałam iść z przyjaciółką ale focha zarzuciła ,ze ja dostałam się na kurs a ona nie i lipa.a może i dobrze bo ledwo ,żyję, a tak zimne piwko i na drugi dzien szpital chyb;/
miłego weekendu ależ się rozpisałam:***
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry
anulaws ja w zeszlym roku caly lipiec i poczaek sierpnia przesiedzialam na szkoleniu z up, ale bylo fajnie, wiec nie zalowalam.a macie gwarancje pracy po szkoleniu bo u nas byla gwarancja.
wiec w sumie wpadl dodatkowy staly dochod na 5 miesiecy.

a teraz pracuje w zupelnie innym dziale niz szkolenie, teraz w pracy sie przeszkalamy z nowego macierzynskiego, dojsc do konkretow w tym trzeba bo kobiety dzwonia juz i wypytuja...
 
ollka22 nie to szkolenie bez możliwości zatrudnienia ale zawsze coś.oby tylko egzamin mi nie wypadł na urlop bo będzie lipa a tak to wezmę L4 na tydzień i jakoś przejdzie.
 
anulaws wiesz papierek tozawsze cos, sama tez robilam kurs z up i zadowolona bylam.
ja dzis w pracy mialam szkolenie z nowego programu kadrowego, caly dzien sie szkolilismy, masakra.
 
anulaws i jak tam ozdrowiałyście??? A zaczęłaś staż jakiś????
U nas poprzednio pracowała laska w 2000 ją zwolnili i potem nie pracowała ale nie szukała zbytnio pracy z dziećmi siedziała, potem zaczęła z kilka lat szukała bez skutku a jak skończyła kurs z up kadry i księgowość to dostała pracę tak że warto, no i w czasie kursu jej płacili i zwracali koszt dojazdu i wyżywienia.
 
jaimis jakos w czerwcu zaczynam ten kurs-same pajace nie wiedza kiedy.
Nie ozdrowiałyśmy;/ mała 2 tydzień w domu. w zeszłym miała zapalenie gardła-no i przeziebiona ale bez antybiotyku ale tatuś nie mógł usiedzieć w niedziele z dzieckiem w domu i zabrał ją na rybki a wiało jak diabli i mała ma zapalenie ucha i antybiotyk;/ i kolejne 80 zł poszło sie rąbać:(((
W sobote jade do Wrocławia do zoo obiecałam dzieciom i bilety na pociąg kupione więc misi byc juz dobrze:)

miłego dnia buziaki;*
 
co tak puściutko?
jutro jadę do zoo do Wrocławia trzymajcie kciuki za pogodę bo się pochlastam chyba!!!!!!! wszędzie mówia że ma padać;:no:

miłego weekendu:***
 
anulaws aaaa chlastu chlastu podobno ma być brzydki weekend ja myślałam z małym aby pójść pierwszy raz na basen w jego życiu bo ja to kilka razy byłam a na starość może będę miała własny :-D:-D:-D:-D:-D no ale mnie gardło boli i zimno rano było 9 stopni, a mój na bank nie da włosów wysuszyć to chcę zacząć chodzić jak będzie ciepło. No dobrze że kurs u nas mają się podobno od lipca zacząć. To pochwal się focią po wypadzie :tak: Ja jeszcze nigdy nie byłam we Wrocławiu jak mały będzie starszy chcę kiedyś jakiś sobie wypad zrobić do Wrocławia a Ty daleko masz do Wrocławia? Zresztą w Zielonej Górze też nie byłam ;-)
 
reklama
Do Wrocławia mam jakieś 200 km około- jechaliśmy 4,5 godz pociagiem.Pogoda moze nie była najlepsza ale uśmiałam się jak nigdy-wpuść wieśniaków do dużego miasta hahhahah. ubaw po pachy:)
Fotke taka ogólną wrzuciłam na fb:)
no ale nie obyło sie bez kontuzji- mam problemy z kręgosłupem i trochę musiałam targać padniętą Nadę a dzisiaj mam lipe i jutro idę na zastrzyki :( a bolą :((((
miłego dnia buziaczki:***
 
Do góry