reklama

Coneco toledo czy Atlantic Baby Dreams a może Coneco V3?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Ewcia28, 13 Marzec 2008.

1. Ewcia28

Ewcia28 Czerwcowa mama'08

Czy ktoś może podzielić sie opinią o tych modelach:
    - Coneco Toledo lub V3
    - Baby Dreams Atlantic?

Myślałam już nad wózkami z różnych kategorii cenowych, jednak nie wiem czy jest sens wydawać 2 tyś zł na wózek, który będzie prowadzony praktycznie tylko po jezdni, mieszkam na wsi, więc do spacerowania mamy raczej dobre, równe powierzchnie. Waga też może być większa, bo mieszkam w domku, więc nie wnoszę wózka...wiem, że X-Lander jest lepszy, tak samo Implast, ale w ramach tych cen wolę zainwestować w fotelik samochodowy bezpieczny dla Maleństwa. Proszę, doradźcie coś:confused:

2. INDESIDE

INDESIDE Marta

witaj ja mam coneco toledo i uważam że jest rewelacyjny!!!!!pieknie lekko się prowadzi, cudownie się prezentuje,gondolka duża wygodna, łatwy w składaniu,świetnie wykręca kołami, poprostu nie znam lepszego!!!!

3. reklama
  4. Anneczka

Anneczka Początkująca w BB

Witajcie mamuśki, ja też przymierzam się do kupna wózka coneco Toledo, zastanawiam się tylko czy nie ma z nim problemu np po rocznym czy dwuletnim użytkowaniu - mam na myśli już wersję spacerową, no i jak długo dzidziuś mieści się w gondoli?

5. Anneczka

Anneczka Początkująca w BB

a, zapomniałam dodać, że Coneco V3 przez sprzedawcę został mi odradzony ze względu na dużą awaryjność kółek

6. joasiek1977

joasiek1977 Mamusia Oleńki :)

Podpisuję się pod tym rękami i nogami :-D
    Ja moja córeczkę woziłam w gondoli pół roku (przesiadłam się na spacerówkę tylko dlatego że była zima, a mała ubrana i w śpiworku miała w gondoli mało miejsca)
    Użytkuję wózek od 10 m-cy i nie miałam jeszcze na co narzekać :tak:

7. nadzieja2011

nadzieja2011 Początkująca w BB

Column 1
    [TR]
    [TD="class: row1, width: 100%, bgcolor: #EFEFEF"]
    Column 1
    [TR]
    [TD="colspan: 2"]Mam pytanie, odnośnie wózka CONECO TOLEDO bo mam pewną wątpliwość, a chciałabym ten wózek kupić. Mianowicie wiem, że jest starsza wersja i nowsza. Starsza na ramie ma napis dużymi drukowanymi literami TOLEDO, a nowsza na ramie na napis pisanymi literami toledo i jak mi powiedziała Pani Coneco, bo dzwoniłam do nich na producenta, niby na tej starej wersji nie można montować fotelika, a nowej można. Jednak wśród sprzedawców zdania są podzielone i niekiedy w internecie na zdjęciach jest zamontowany fotelik na starej wersji. A na żywo nie dało rady, żeby sprzedawca mi pokazał jak to jest, bo mało kto ma ten model, bo coneco wychodzi z ich sprzedaży, a nawet jak jest to nie mieli fotelika. Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś ma ten wózek i jest mi w stanie odpowiedzieć czy na wersji toledo starej ( tej z dużymi drukowanymi literami na ramie )też mogę zamontować fotelik. Z góry dziękuję za pomoc.[/TD]
    [/TR]

[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [/TR]
    [/TABLE]

8. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Prowadziłam i toledo i atlantica. Super wózki, bardzo zwrotne.

9. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Zauważmy że istnieje także różnica w ich cenie,nieznaczna ale jednak,bo w kwestii samego prowadzenia czy wygody,bezpieczeństwa- faktycznie nie można im niczego odmówić. Jeżeli miałabym coś polecać to zdecydowanie Toledo,mi osobiście najbardziej przypadł do gustu jako gondola.

10. reklama

Poleć forum