reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coneco toledo czy Atlantic Baby Dreams a może Coneco V3?

Ewcia28

Czerwcowa mama'08
Dołączył(a)
25 Grudzień 2007
Postów
237
Miasto
śląskie
Czy ktoś może podzielić sie opinią o tych modelach:
- Coneco Toledo lub V3
- Baby Dreams Atlantic?

Myślałam już nad wózkami z różnych kategorii cenowych, jednak nie wiem czy jest sens wydawać 2 tyś zł na wózek, który będzie prowadzony praktycznie tylko po jezdni, mieszkam na wsi, więc do spacerowania mamy raczej dobre, równe powierzchnie. Waga też może być większa, bo mieszkam w domku, więc nie wnoszę wózka...wiem, że X-Lander jest lepszy, tak samo Implast, ale w ramach tych cen wolę zainwestować w fotelik samochodowy bezpieczny dla Maleństwa. Proszę, doradźcie coś:confused:
 
reklama
witaj ja mam coneco toledo i uważam że jest rewelacyjny!!!!!pieknie lekko się prowadzi, cudownie się prezentuje,gondolka duża wygodna, łatwy w składaniu,świetnie wykręca kołami, poprostu nie znam lepszego!!!!
 
Witajcie mamuśki, ja też przymierzam się do kupna wózka coneco Toledo, zastanawiam się tylko czy nie ma z nim problemu np po rocznym czy dwuletnim użytkowaniu - mam na myśli już wersję spacerową, no i jak długo dzidziuś mieści się w gondoli?
 
witaj ja mam coneco toledo i uważam że jest rewelacyjny!!!!!pieknie lekko się prowadzi, cudownie się prezentuje,gondolka duża wygodna, łatwy w składaniu,świetnie wykręca kołami, poprostu nie znam lepszego!!!!
Podpisuję się pod tym rękami i nogami :-D
Ja moja córeczkę woziłam w gondoli pół roku (przesiadłam się na spacerówkę tylko dlatego że była zima, a mała ubrana i w śpiworku miała w gondoli mało miejsca)
Użytkuję wózek od 10 m-cy i nie miałam jeszcze na co narzekać :tak:
 
witaj ja mam coneco toledo i uważam że jest rewelacyjny!!!!!pieknie lekko się prowadzi, cudownie się prezentuje,gondolka duża wygodna, łatwy w składaniu,świetnie wykręca kołami, poprostu nie znam lepszego!!!!
Mam pytanie, odnośnie wózka CONECO TOLEDO bo mam pewną wątpliwość, a chciałabym ten wózek kupić. Mianowicie wiem, że jest starsza wersja i nowsza. Starsza na ramie ma napis dużymi drukowanymi literami TOLEDO, a nowsza na ramie na napis pisanymi literami toledo i jak mi powiedziała Pani Coneco, bo dzwoniłam do nich na producenta, niby na tej starej wersji nie można montować fotelika, a nowej można. Jednak wśród sprzedawców zdania są podzielone i niekiedy w internecie na zdjęciach jest zamontowany fotelik na starej wersji. A na żywo nie dało rady, żeby sprzedawca mi pokazał jak to jest, bo mało kto ma ten model, bo coneco wychodzi z ich sprzedaży, a nawet jak jest to nie mieli fotelika. Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś ma ten wózek i jest mi w stanie odpowiedzieć czy na wersji toledo starej ( tej z dużymi drukowanymi literami na ramie )też mogę zamontować fotelik. Z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
Zauważmy że istnieje także różnica w ich cenie,nieznaczna ale jednak,bo w kwestii samego prowadzenia czy wygody,bezpieczeństwa- faktycznie nie można im niczego odmówić. Jeżeli miałabym coś polecać to zdecydowanie Toledo,mi osobiście najbardziej przypadł do gustu jako gondola.
 
Do góry