reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

i do nas kolejna fura kartek:) jak tylko zobaczymy to podziekujemy:))
 
reklama
A Kuba bardzo dziękuje AniB i Mateuszkowi za pierwszą śliczną karteczkę.:-D

I powiem wam w sekrecie, że w dobie maili i smsów strasznie fajnie dostać taką osobistą kartkę wypisaną własnoręcznie

Dzięki
 
Bardzo to fajne :) mnie nawet dziś listonosz zapytał co się dzieje że tyle korespondencji...no i nie przejmujcie się - wcześniej czy później dojdą ;) do nas np od Kasi już doszła a od Sumki jeszcze nie a dziś przyszła karta od cioci z Danii wysłana priorytetem 2 dni temu!!! no comments na temat PP...
 
u nas tez lekkie opoznienie kareteczke pierwszych przez chrzciny i wyjazd tygodniowy do Lodzi ale reszta juz bedzie na czas...
buziaczki:-):-):-):-)
 
Dziewczyny opisujcie pierwsze roczki bo ciekawi jesteśmy jak wypadły i jak te nasze maluchy zareagowału na takie niespodzianki:-)
 
A pisalam ze bede w Lodzi w watku podroze i nawet spacer proponowalam....:-):-):-):-)

u nas jutro wysylanie ostatniej tury karteczek:-):-):-)
 
oj Aniu to ja to przegapiłam ?????????????????? PRZEPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt ostatnio mało mnie na forum !!!!!!!!!!!!!!!!!ale wsytd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Miki dziękuje Mateuszkowi i Kubiszonkowi:tak:Ale fajnie:-)Od nas poszła następna partia karteczek, kolejna czeka na wysłanie i to będzie już wszystko:-D
 
Do góry