reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla DUCHA, UCHA I OKA - czyli: co; gdzie, kiedy i warto zobaczyć

reklama
Skłamałam jutro o20-ej jest ten film na TVN 7

Kochana nie o 22 ani nie o 20 ale o 23:30 (chyba że jakaś powtórka się szykuje)

Czekałam sporo i myśłałam tak: jak dopadnę do uduszę - ale jednak dotrwałam i obejrzałam.

A tak z innej beczki - w przyszły piątek będzie Lśnienie Kubrica -z J. Nickolsonem - polecam
 
Kochana nie o 22 ani nie o 20 ale o 23:30 (chyba że jakaś powtórka się szykuje)

Czekałam sporo i myśłałam tak: jak dopadnę do uduszę - ale jednak dotrwałam i obejrzałam.

A tak z innej beczki - w przyszły piątek będzie Lśnienie Kubrica -z J. Nickolsonem - polecam

KOCHANA dzisiaj o 20 jest powtórka z wczoraj a LŚNIENIE DZISIAJ O 23`30
Na tvn 7 tak robią że najpierw jest pózno a następnego dnia o 20-ej
Więc nie zabijaj mnie proszę!!!:sorry:
 
KOCHANA dzisiaj o 20 jest powtórka z wczoraj a LŚNIENIE DZISIAJ O 23`30
Na tvn 7 tak robią że najpierw jest pózno a następnego dnia o 20-ej
Więc nie zabijaj mnie proszę!!!:sorry:

No dobrze tym razem cię nie zabiję - mam jeszcze co jeść - moja mała również.:tak::-D

Cholercia za mało oglądam pudło i nie wiedziałam że tvn 7 robi takie rzeczy.....:zawstydzona/y:
 
Właśnie zdałam sobie sprawę, że zamponiałam o innym klasyku - Love Story - na pewno wszystkie oglądały.... Jest to jeden z niewielu filmów romantycznych które kocham i mogę oglądać over and over again.
 
Dla wszystkich którzy mają trochę czasu 20 i 21 listopada i będą w Warszawie


W Kinie Bajka (Warszawa) 20 i 21 listopada odbędą się zajęcia z fotografii prowadzone przez profesjonalnych fotografików - szczegóły można znaleźć na http://www.canon.pl/esodiscovery.


Są jeszcze bilety bezpłatne...
 
Jako że swięta tuż tuż proponuję poruszyć temat prezentów, tym razem dla DOROSŁYCH. Wszyscy mamy kogoś z dorołysłych, których chcielibysmy obdarować czymś wyjątkowym.
No to zaczynamy, czy macie jakiś fajny pomysł na prezenty???????????

oczywiscie, najlepsze są te zrobione własnoręcznie...................ale co zrobić jak ktoś ma dwie lewe ręce :-:)-D:-D ???????

Hmmmm to co tematycznie?
Mama, tata, siostra, brat, szwgier, szwagierka - no ktoś może jeszcze posiada dziadków ............ oj przepraszam, dwie osoby na topiku mają także męzów ( no to nam podpowiedzą co my możemy kupic dla szwagra :-p już mają praktykę w kupowaniu prezentów dla mężczyzn) Nie kryję dla mnie to najwiekszy ból.
Bo prezent ma być odlotowy, snobistyczny, do niczego nieprzydatny i do tego ostatni PISK MODY ( full bayer, full wypas :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:)
NO chyba ze tato i pirrllot nam odpowiedzą jak to jest z tymi mężczyznami ?!!!!!!!!!!!;-):-D:-D:-D

Czy macie jakieś fajne pomysły na prezenty dla dorosłych ludzików ???
 
Prezenty zawsze dzielę na praktyczne i bzdurki - robione przeze mnie:

1. Prezenty praktyczne:
  • ja +m - wakacje na poprawienie relacji i rozwiązanie (mam nadzieję) pewnych kwestii
  • mój tata + jego partnerka - wakacje w egipcie - mój tata marzy o tych wakacjach od kilku lat więc całą rodziną się składamy na jakieś wakacje
  • mój brat - gra wiedźmin - lubi takie rzeczy
  • Grażyna (partnerka mojego taty) - kremy - zużywa takie ilości że są zawsze potrzebne
  • mój teść - encyklopedia motocykli - kupuje stare i remontuje motocykle - pracuje w samochodóce (fizyk) i stworzył własne muzeum motocykli
  • teściowa - książka o gotowaniu - jest zapaloną kucharką i ogordniczką
  • siostry m. - kosmetyki lub voucher do salonu spa - uwielbiają takie rzeczy
  • moje maleństwo - albo domek dla lalek albo cuś innego i obowiązkowo książki - może uda mi się znaleźć tę encyklopedię o której wspominałyście albo jakąś podobną
2. Prezenty - bzdurki
  • w zeszłym roku jedna i druga rodzina dostała na cd historię od 0 do 1-szego roku życia z życia Gabi - teraz zażyczyli sobie części drugiej - to są zdjęcia z podłożoną muzyką (w zeszłym roku był to bodajże lot trzmiela - chyba taki jest tytuł) i komentarzami....
  • do tego albumy ze zdjęciami - lubią pokazywać znajomym (w szczególności rodzina m)

Generalnie staram się kupować to co akurat interesuje obdarowywanego - np w zeszłym roku próbowałam (nie mogliśmy ustalić terminu więc nie wyszło) kurs szybkiej jazdy dla m. - fajny prezent ale z przyczyn w.w nie doszedł do skutku
 
reklama
Do góry