reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos dla mamy :)

Chyba jeszcze ciągle nie chodzi wszystko jak powinno bo ja też mam problemy z niektórymi stronkami. No i brakuje mi tych obrazeczków z kodami (np. jak wkleić obrazek, pogrubić czy powiększyć litery, itp.) Też Wam pisze na samym dole że kod HTML jest wyłączony?
Trochę mnie też wkurza, że teraz muszę wejść na każdy wątek i na nowo ustawiać powiadomienia o nowych mailach.
 
reklama
eg 16 - HTML jest wyłączony u wszystkich. Dziewczyny na innych wątkach podejrzewały, że to jest przyczyną zakłóceń... ale okazuje się, że nie.

Trochę tu zamieszania. O! I nie ma też uśmieszków, które można było wkleić do tekstu.
 
Magda31 uśmieszki już znalazłam na samym dole strony tylko trzeba je wpisywać ręcznie, lub kopiować. To samo ze znakami np. pogrubienia. Jak na razie dla mnie za dużo zamieszania. :baffled:
 
eg16 może ze mną coś nie tak, ale nie widzę gdzie. Ja prosta kobita jestem.
Ale za to uruchomiłam już avatara.
 
Żeby dostać emotikonki, podkreslenia itp. trzeba wejść w edycje opcji i na samym dole będzie Pozostałe opcje i Interfejs edytora postów. Zaznaczcie zaawansowany edytor i powinno byc ok
 
No i ja dołączam do grona zakręconych na forum.Laik ze mnie komputerowy a tu jeszcze forum wywrócone do góry nogami.Ale ne o tym chciałam napisać.Byłam u gina i wiem że po 2 miesiącach od odstawienia Mateuszka od piersi będę miała zielone światło do ponownego leczenia.ale czy psychicznie temu podołam?Boję się się bo leczenie niezbyt dobrze znosiłam:wściekła/y:
 
reklama
Hmm a ja ciągle nie mam uśmieszków i nie mam pojęcia jak mam je wstawiać...jak się nie uda to chyba się poddam :) :-)
Hihi już sama odpowiedziałam sobie na pytanie: przyzwyczajona jestem do wpisywanie skrótów uśmieszków i jak przyjrzałam się na listę to okazało się że moja wersja była "uproszczona" w porównaniu do wersji z listy
Pozdrawiam ;-)
 
Do góry