reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Coś oprócz mleczka?? Mniam...

ewa_adu

Fanka BB :)
Miasto
Bolesławiec
Wyczytałam na wątku głównym, ze mili daje już malutkiej jabłuszko. Ale fajnie że jej smakuje. :happy::happy:

A czy pozostałe smyki już jadają coś oprócz mleczka? Piszcie co dajecie swoim szkrabom i jak na te nowości reagują.
Mój Kubuś nie jada jeszcze nic oprócz mamusinego mleczka :-D:-D

reklama

szczypawka

Styczniowe mamy'08 Szczęśliwa mamusia
Zuzia nasza tez tylko mamine mleczko dostaje.Wedlug schematu zywienia,ktory wkleila Esti juz niedlugo bede mogla jej podawac cos jeszcze :tak: 29.04 mamy kolejna dawke szczepionki i wtedy na pewno bede to konsultowac z pediatra.Sama nie zdecyduje sie na podawanie dziecku czegos poza mleczkiem.

Mysle,ze zaczniemy od przecieranej marchewki :tak: ponoc najmniej alergenna no i lekkostrawna przy tym.A tez czytalam,ze owoce pozniej dopiero.Bo za duzo cukrow.

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
My też zaczniemy od marchewki, potem dynia, ziemniak i brokuł...........
Ostatnio jak byłam w sklepie to czytałam co zawiera zupka jarzynowa od 4 miesiąca GERBERA.......a więc:masło z mleka, pietruszkę..............2 składniki najbardziej alergenne................w zupce dla dzieci od 4 miesiąca mleko!Szok....:szok::szok::szok::szok:

mili801

Styczniowe mamy'08
Miasto
Legnica
Moja Natalka zajada sie jabluszkiem i dzis dostala troszeczke soczku z marchewki przetartej ale to jej nie smakuje, nie daje jej duzo tylko tak tyci tyci praktycznie sam soczek z jablka zeskrobuje

ewa_adu

Fanka BB :)
Miasto
Bolesławiec
Kubuś spróbował marchewki :tak: Ale mu nie podchodzi :no: Trochę je ale.... jakby na siłę... a po chwili beczy i pluje :-D Julcia też nigdy nei chciała marchewki :baffled: Czuję że taki sam smakosz rośnie, chyba że mu się zmieni. :blink::sorry2:

Jejciu, nie mogę uwierzyć, ze on za 8 dni będzie miał 4 miesiące. A dopiero co się urodził .....

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
My możemy już marchewkę, dynię, brokuł.......
Deserki:banan, brzoskwinia, morele
Kaszki ryżowe smakowe od 4 miesiąca
Soki przecierowe:marchew banan. brzoskwinia
Zakazane mamy jabłko, winogron.............

Dziubutek

Początkująca w BB
Stas 3 razy probowal ziemniaczka. Za pierwszym razem byl glodny i mu smakowal, a potem jak byl najedzony to plum i sie krzywil az mial odruch wymiotny... Nastepne podejscie - marchewka - za kilka dni...

reklama

myszorka

mama Kokonelki i Gabisi
witam was dziewczyny

Gabrysia pije mleczko cycusiowe i.... wszystki soczki typu jabuszko jabuszko marchewka melisa winogrono koper właski powyzej 4 miesiaca zapija sie LUBI

jedzonko??? jabuszko bleeee jabuszko z marchewką bleee jabuszko z biszopcikiem tak sobie była gładna ZJADŁA cwiartke jabłka z dwoma biszkoptami nic wiecej nie próbowałysmy

Do góry