reklama

Coś oprócz mleczka?? Mniam...

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez ewa_adu, 16 Kwiecień 2008.

1. ewa_adu

ewa_adu Fanka BB :)

Wyczytałam na wątku głównym, ze mili daje już malutkiej jabłuszko. Ale fajnie że jej smakuje. :happy::happy:

A czy pozostałe smyki już jadają coś oprócz mleczka? Piszcie co dajecie swoim szkrabom i jak na te nowości reagują.
    Mój Kubuś nie jada jeszcze nic oprócz mamusinego mleczka :-D:-D

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Mój Olisiek nie jada też jeszcze nić oprócz mleka.........pod koniec kwietnia idziemy do alergologa to nam powie co możemy wprowadzać.:tak:

3. reklama
  4. szczypawka

szczypawka Styczniowe mamy'08 Szczęśliwa mamusia

Zuzia nasza tez tylko mamine mleczko dostaje.Wedlug schematu zywienia,ktory wkleila Esti juz niedlugo bede mogla jej podawac cos jeszcze :tak: 29.04 mamy kolejna dawke szczepionki i wtedy na pewno bede to konsultowac z pediatra.Sama nie zdecyduje sie na podawanie dziecku czegos poza mleczkiem.

Mysle,ze zaczniemy od przecieranej marchewki :tak: ponoc najmniej alergenna no i lekkostrawna przy tym.A tez czytalam,ze owoce pozniej dopiero.Bo za duzo cukrow.

5. e-stera

e-stera Fan(ka)

My też zaczniemy od marchewki, potem dynia, ziemniak i brokuł...........
    Ostatnio jak byłam w sklepie to czytałam co zawiera zupka jarzynowa od 4 miesiąca GERBERA.......a więc:masło z mleka, pietruszkę..............2 składniki najbardziej alergenne................w zupce dla dzieci od 4 miesiąca mleko!Szok....:szok::szok::szok::szok:

6. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

Moja Natalka zajada sie jabluszkiem i dzis dostala troszeczke soczku z marchewki przetartej ale to jej nie smakuje, nie daje jej duzo tylko tak tyci tyci praktycznie sam soczek z jablka zeskrobuje

7. ewa_adu

Kubuś spróbował marchewki :tak: Ale mu nie podchodzi :no: Trochę je ale.... jakby na siłę... a po chwili beczy i pluje :-D Julcia też nigdy nei chciała marchewki :baffled: Czuję że taki sam smakosz rośnie, chyba że mu się zmieni. :blink::sorry2:

Jejciu, nie mogę uwierzyć, ze on za 8 dni będzie miał 4 miesiące. A dopiero co się urodził .....

8. e-stera

e-stera Fan(ka)

My możemy już marchewkę, dynię, brokuł.......
    Deserki:banan, brzoskwinia, morele
    Kaszki ryżowe smakowe od 4 miesiąca
    Soki przecierowe:marchew banan. brzoskwinia
    Zakazane mamy jabłko, winogron.............

9. ewa_adu

Kubuś skosztował soczku marchewkowo jabłkowego od 4 miesiąca. Smakuje mu :tak: I jest OK.

10. reklama
  11. Dziubutek

Dziubutek Zaciekawiona BB

Stas 3 razy probowal ziemniaczka. Za pierwszym razem byl glodny i mu smakowal, a potem jak byl najedzony to plum i sie krzywil az mial odruch wymiotny... Nastepne podejscie - marchewka - za kilka dni...

12. myszorka

myszorka mama Kokonelki i Gabisi

witam was dziewczyny

Gabrysia pije mleczko cycusiowe i.... wszystki soczki typu jabuszko jabuszko marchewka melisa winogrono koper właski powyzej 4 miesiaca zapija sie LUBI

jedzonko??? jabuszko bleeee jabuszko z marchewką bleee jabuszko z biszopcikiem tak sobie była gładna ZJADŁA cwiartke jabłka z dwoma biszkoptami nic wiecej nie próbowałysmy

Poleć forum