reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
tak, widziałam normy przy wynikach ,ale zastanawiam się jak lekarze taki graniczny traktują ...czy ktoś miał podobnie ?
A co Ci da wiedza, że inni jakoś mieli?:)
Wszystko zakeży od podejścia lekarza. Dla jednych górna granica już jest równoważna ze skierowaniem do diabetologa, a dla innego nawet lekko powyżej granicy nie jest wskazaniem. Ciężko jednoznacznie powiedzieć.
 
A co Ci da wiedza, że inni jakoś mieli?:)
Wszystko zakeży od podejścia lekarza. Dla jednych górna granica już jest równoważna ze skierowaniem do diabetologa, a dla innego nawet lekko powyżej granicy nie jest wskazaniem. Ciężko jednoznacznie powiedzieć.
bo mnie interesuje jak mieli inni nie muszę się Tobie tłumaczyć po co mi to .
 
reklama
bo mnie interesuje jak mieli inni nie muszę się Tobie tłumaczyć po co mi to .
Nie piszę tego, żebyś się musiała tłumaczyć, nie piszę też tego na złość. Po prostu tu akurat ciężko porownać, bo niby masz normę, ale po pierwsze na granicy, a tutaj lekarze patrzą różnie. Jeden oleje, inny powie, żeby już zacząć kontrolować cukier, a jeszcze inny wyśle od razu do poradni. No nikt tu nie przewidzi, jakie podejście ma Twój lekarz.
 
Do góry