reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycowanie i butelkowanie - czyli karmienie naszych pociech

No ja ze skrajności w skrajność: jeszcze kilka dni temu "walczyłam" z nawałem. Musiałam małą wybudzać na jedzonko a i tak nie dawała rady opróżnić cyca...Nie wiem skąd dziś w nocy pojawił się ten kryzys... Staram się pić dużo, odżywiam się też raczej prawidłowo, stresów jakotakich nie mam.... Gdzie jesteś moje mleko??
 
reklama
Elema u nas tez jakis kryzys chybq bo maly caly dzien na mnie wisi...ahh mam juz dosc normalnie.
 
Dziewczyny a czujecie po karmieniu takie mrowienie w piersiach? Co to moze byc?

u mnie najgorzej po nocy, bo mały średnio od 2 śpi to rano mam wrażenie ze cycki puste..
 
dziewczyny mam pytanko do Was bo cholera strasznie mnie te brodawki bola jak on ssie no normalnie nie do wytrzymania! napewno tez przez to przechodzilyscie, ile dni to mniej wiecej trwa ten bol, bo wiem ze on przechodzi,ale narazie u mnie strasznie.. mam jakis krem mustelli, ale potem chyba trzeba ta brodawke umyc, bo rozumiem,ze to chyba po karmieniu sie smaruje? trzeci raz zostalam mama ale nie pamietam ile dni to boli...skleroza totalna.
z tego wszystkiego nie mam ochoty karmic wogole. i tak jest dokarmiany troche bo narazie jest za malo dla niego;-)
 
JUSTYNAJ mi jedna sutka zagoila sie po 2 tyg a druga dalej boli i nie jest zagojona, choc juz jest lepiej. Smaruj po kazdym karmieniu
 
smaruj po kazdym karmieniu i musisz zmywac lub ni zalezy od kremu ja maltan juz mialam w szpitalu i odrazu smarowalam i pare dni i sutki jak nowe a z luska to z miesiac mnei bolaly az do krwi wiec nei ma co gadac bo to indywidualna sprawa bardzo:tak:
 
Dziewczyny, a jak wybudzacie Dzieci, żeby "dokończyły" picie? Położona mi w szpitalu mówiła, że jak krótko je i zaśnie to obudzić i dokarmić. A ja nie umiem. On tak słodko zasypia... Ale później zamiast pospać dłużej to pobudka za pół godzinki, bo się przecież nie najadło Dziecko.
U mnie ogólnie jak jest jedzenie krótsze niż 20 min. to szybko pobudka... Więc chyba tak szybko się nie najada. A jak z przybieraniem nie wiem, ale jutro mamy położną, chyba zważy Małego.
A piersi od dzisiaj też jakieś puste mi się wydają. Ale Szymuś pije, łyka, chybe nie udaje? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Yoanna ja szcegolnie jak mam pelna piers a mlay przysypia to mu gkaszcze policzek, dotykam ponszyjce i wtedy zaczyna dalej ssac...

Justynaj u mnie przy kazdym karmieniu bardziej boli prawy sutek...w sumie do tej pory troche boli ale juz niebtak ze caka sie poce i zwijam palce u nog. Z tym ze ja nie mialam krwi aninstrupkow , nie musialam niczym smarowac...raz posmarowalam vo mialam nawal i zapalenie od razu bo mleko nie cieklo tylko sie zbieralo.
 
reklama
yoanna - mi kazali wnetrze dloni masowac i stopki, ze niby to powoduje odruch ssania u dziecka
 
Do góry