reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków

reklama
Dziewczyny nie umiem sobie poradzić z marimerem okropnie ma duże ciśnienie w tym sprayu już raz mi sie rozwyl jak to cholera psikac ?? :(
 
Pustiszi mi położna mówiła, że wodę morską dopiero po 1 mż można stosować. ja wkraplam sól fizjologiczną tylko. a z wód morskich to chyba disnemar ma najmniejsze ciśnienie do psiukania
 
Zasugerowałem sie napisem wielkim na opakowaniu "od 1 dnia życia" dziękuję Vinga spróbuje solą szczerze nawet o niej nie pomyślałam
 
Pustiszi ja ma Naso Dril i na poczatku tez dosyc mocno psikal ale po kilku uzyciach juz jest ok, zreszta nie musisz do konca trzymac palca na psikaczu, ja tak delikatnie psikam i maly daje rade
 
Pustiszi ja tez mam marimer i tak samo cisnienie niezłe szło wiec popsikalam kilka razy w powietrze i teraz juz tak nie wali :) ale tak jak pisze dona nie naciskam mimo to do końca :)

czym natluszczacie dzieci po kąpieli ??? Kurcze ja używam do kąpania ziajki płyn do kąpania natluszczajacy mimo to musze mała smarowac oliwka bambino bo strasznie sie luszczy na brzuszku i nóżkach ale niewiem czy nie zmienić na cos innego bo dobrze jest tylko po kapaniu a rano znowu sie z niej sypie!!
 
Ostatnia edycja:
Magsus, nam na łuszczącą się skórkę położna poradziła kupić w aptece ciekłą parafinę i dodać do kąpieli. Po jednym razie jak ręką odjął :)
 
Ja kapie w Oilatum a to ciekla parafina. Smaruje pozniej kremem z Oilatum a to tez ciekla parafina. Skora jest bardzo mila w dotyku po samej kapieli
 
reklama
Do góry