reklama

Pielęgnacja naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2014' rozpoczęty przez vinga89, 30 Grudzień 2013.

1. vinga89

vinga89 mamusia syneczków

2. Pustiszi

Pustiszi Gość

Dziewczyny nie umiem sobie poradzić z marimerem okropnie ma duże ciśnienie w tym sprayu już raz mi sie rozwyl jak to cholera psikac ?? :(

3. reklama
  4. vinga89

vinga89 mamusia syneczków

Pustiszi mi położna mówiła, że wodę morską dopiero po 1 mż można stosować. ja wkraplam sól fizjologiczną tylko. a z wód morskich to chyba disnemar ma najmniejsze ciśnienie do psiukania

5. Pustiszi

Pustiszi Gość

Zasugerowałem sie napisem wielkim na opakowaniu "od 1 dnia życia" dziękuję Vinga spróbuje solą szczerze nawet o niej nie pomyślałam

6. dona_76

dona_76 Fanka BB :)

Pustiszi ja ma Naso Dril i na poczatku tez dosyc mocno psikal ale po kilku uzyciach juz jest ok, zreszta nie musisz do konca trzymac palca na psikaczu, ja tak delikatnie psikam i maly daje rade

7. anbas

anbas Mamusia Kubusia

Pustiszi- jest jeszcze sterimar w wersji baby i on ma rozpylacz taka mgielke tylko :)

8. magsus

magsus Fanka BB :)

Pustiszi ja tez mam marimer i tak samo cisnienie niezłe szło wiec popsikalam kilka razy w powietrze i teraz juz tak nie wali :) ale tak jak pisze dona nie naciskam mimo to do końca :)

czym natluszczacie dzieci po kąpieli ??? Kurcze ja używam do kąpania ziajki płyn do kąpania natluszczajacy mimo to musze mała smarowac oliwka bambino bo strasznie sie luszczy na brzuszku i nóżkach ale niewiem czy nie zmienić na cos innego bo dobrze jest tylko po kapaniu a rano znowu sie z niej sypie!!

Ostatnia edycja: 3 Luty 2014
  9. malinka1984

malinka1984 Fanka BB :)

Magsus, nam na łuszczącą się skórkę położna poradziła kupić w aptece ciekłą parafinę i dodać do kąpieli. Po jednym razie jak ręką odjął :)

10. reklama
  11. Marika30708

Marika30708 Fan(ka)

Ja kapie w Oilatum a to ciekla parafina. Smaruje pozniej kremem z Oilatum a to tez ciekla parafina. Skora jest bardzo mila w dotyku po samej kapieli

12. Marika30708

Marika30708 Fan(ka)

Co ile kapiecie maluszki? Codziennie? My przez pierwszy miesiac kapalismy codziennie a teraz co drugi dzien

Poleć forum