reklama

czego nie kupie mojemu dziecku :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez DziOObek, 25 Sierpień 2005.

1. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

dziewczyny postanowilam reozpoczac nowy watek bo pewnei i wy jak i ja sledzicie terazsklepy internetowe dla maluszkow i aukcje allegro .
    Pewnie nie jedna z was widziala cos czego nigdy nie kupilaby swojemu dzidziowi :)
    Ja wlasnie znalazlam aukcje na ktorej jest do sprzedania wanienka .
    Szok jak mozna w czyms takim kapac dzicko .w zyciu nie kupilabym podobnej rzeczy :)

2. bunia_25

bunia_25 Fanka BB :)

Ja sie zarzekam, ze nie kupie mijemu dziecku chodzika, uwazam, ze pozniej zacznie chodzic i pokrzywi sobie nozki, ale reki sobie nie dam uciac zobaczymy czas pokaze

3. reklama
  4. DziOObek

Gapa ze mnie nie pokazałam wam jakiej wanienki nie upilabym dziecku:)
    poprawiam sie
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61392684
    A co do chodzika Bunia to Oskar mial i dla mnie to byla fajna sprawa a bardzo szybko zaczal chodzic bo jak mial niecale 11 m-cy ale przynajmniej jedzenie obiadu to juz mialam spokoj bo w chodziku zjadl a w krzeselku nie chcial:)
    oczywiscie nie przebywal za duzo w chodziku ale tak po godzine po pol kilka razy dziennie tak .

5. bunia_25

Dzioobek tak jak mowie nigdy nie mow nigdy wiec nic nie powiedziane. A takiej wanienki tez bym nie kupila to tak jakby wadzic dziecko do wiadra

6. DziOObek

dokladnie po co placic jak wiadra tansze:)
    A co do chodzika to ja tylko powiedizlaam ze mnie duzo przy Oskarze pomogl i pewnei dzidzi tez kupie :) bo Oskar swoj rozwala na dzialce tata mu kolka wyjal i ma teraz takie krzeselko :) do zabawy:)

7. karola7

karola7 Fanka BB :)

DZioobek - bo to nie wanienka. W "klubie młodej mamy" o tym mówili i to jest wiadereczko, które sprawia, ze dzidzia jest ułozona podobnie jak w brzuszku. Ma dzidzi przypominać i ja uspokajać. Cz y to takie dobre to nie wiem, bo to chyba głównie noworodkowi trzeba przypominać a noworodka tam nie wsadzisz.
    A chodziki do kosza!!!

8. DziOObek

karola bez znaczenia co to jest ja bym w takie wiadro dzidiz nie wsadzila :)
    a ja jak pisalam z chodzika zadowolona i odpukac Oskar nie ma zadnych problemow

9. dorota22

dorota22 Gość

straszne slyszalam historie o dzieciaczkach chodzikowych!!pediatrzy wręcz zabraniają. i nie dziwo: widziałam dzieciaczka z zapaleniem bioderek wlasnie przez chodzik. to nienaturalne. ale "odpychaczek" nie jest "zabroniony" :)

10. reklama
  11. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

ja też nie kupię chodzika...

12. bunia_25

Ja rowniez nie mam zamiaru kupowac dzidzia da rade bez niego :p

Poleć forum