reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czemu nas tak mało?

Ale to wyjatkowo ustawione musi być, ja do dzisiaj mam problemy z rozpoznaniem czegokolwiek na usg - zawsze możecie sobie powiedzieć ze to pępowina :)

I też się cieszę że coś zaczyna być widać - w końcy to piąty miesiąc!!!!!!

I kopie, i kopie!!!! :)
 
reklama
Klementynko!
Ale Ci dobrze, poważnie juz kopie?? to gratulacje - To chyba jestes pierwsza!!!
mnie to tylko znowu wczoraj bolała głowa.. i tyle mam przyjemności.. :( zażyłam w końcu apap jak juz w nocy nie mogłam spać ale to na mnie nie działa.. a do tego cos mi sie z żołądkiem dzieje.. pobolewa i takie tam.. dzis załamka :( ... ale mimo to pozdrawiam wszystkie mamusie i dla dzieciaczków życzenia z okazji dnia dziecka.
 
czesc mamusie,
jestem zupelnie nowa tutaj i jeszcze nie bardzo wiem jak to wszystko funkcjonuje.
ale strasznie tu milo...
 
hmmm...
pogubilam sie.czy to takie trudne czy tylko ja sobie nie radze :-[
moze mi ktoras z was odpisac zebym wiedzia czy mnie widzicie?
 
to Twój pierwszy maluszek?
na usg z 13 tygodnia generalnie mało widać, aczkolwiek jakby lekkie podobieństwo do Mamusi można dostrzec ;D
 
reklama
tak, to moja pierwsza dzidzia. Na zdjeciu w rzeczywistosci slicznie widac - calego dzidziusia.ale tutaj obrazek za maly. Zaraz koncze prace, wiec pogadamy jutro.
Milego dnia!!!!
 
Do góry