reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czemu nas tak mało?

Witaj mia!
Fajnie że do nas dołączyłaś..
A ten pierwszy listopada... no cóż, zobaczysz - ponoć wystarczy umyć okno czy wyprać dywan i dzidziusia przyspieszyć hihi.. Kurcze samej mi do głowy przyszło, że jak mój dzidzius sie pospieszy to tez moze się urodzic pierwszego hihi.. a tu kurcze swięto zmarłych.. a co tam byle by zdrowe było nie?
 
reklama
Witam MIA i gratuluje u nas fakt czasami cicho ale jestesmy i fajnie sie bawimy dzielac sie naszymi malenkimi szczesciami.Moja pierwsza dzidzia i mimo zaczetego 5miesiaca jeszcze jej nie czuje ale w piatek prawdopodobnie bede ja znowu podgladala na USG bo ide do gina jak co 2tyg mam wrazenie ze zyje od wizyty do wizyty a moj gin jak mnie widzi na ulicy to z daleka mnie wita a ja przeciez mam lezec.
 
Fajnie ze dołanczaja do nas nowe mamusie listopadowe!!!!Miło mi powitać każdą .....ciekawe jak moja dzidzia czy się pośpieszy czy moze poczeka do grudnia i urodzi się tak jak mamusia i tatuś w tym ostatnim miesiacu roku!Jutro idę do gina!i nie mogę sie doczekać (chociaż wizyty u ginekologa nie należą do najmilszych) - bo zobacze znów mojego dzidziola - ciekawe ile podrósł.Pozdrawiam
 
cammi pisze:
A ten pierwszy listopada... no cóż, zobaczysz - ponoć wystarczy umyć okno czy wyprać dywan i dzidziusia przyspieszyć hihi.. Kurcze samej mi do głowy przyszło, że jak mój dzidzius sie pospieszy to tez moze się urodzic pierwszego hihi.. a tu kurcze swięto zmarłych.. a co tam byle by zdrowe było nie?
cammi -- ja to generalnie "planuję " wyrobić się jeszcze w październiku :)
 
halo?jest tam dzisiaj kto???
dziekuje za powitanie, odrazu mi lepiej, bo na poczatku nie moglam sie na tym forum odnalezc.

moj zaczety 19tydzien objawia sie kryzysem.czuje sie od wczoraj fatalnie, a wizyte mam dopiero za tydzien. podobno boli bo teraz dzidzius bardzo rosnie, ale skad mam wiedziec jaki bol jest zly a jaki normalny? dlaczego ciaza to taka skomplikowana sprawa... :mad:
 
Mia jak mowi moj gin to niepokojacy jest bol tuz nad spojeniem lonowym a ja to przerabiam od poczatku ciazy a tu dopiero zaczety 17tyd wiec sie boje ale MUSZE MYSLEC ZE BEDZIE DOBRZE i ty tez tak mysl
 
Mnie pobolewalo w zeszłym tygodniu, chyba faktyczinie Małe rośnie, najlepiej wtedy położyć sięna boczku i odpocząć, i ewentualnie nospę wziąć :)
 
reklama
hej!
kurcze mnie dzis zaczęło pobolewać.. nic takiego ale troszkę.. troche sie uspakajam jak mówicie że to dlatego że dzidzius rośnie... a poza tym widzę, że nie tylko mnie pobolewa.. więc może to normalne.. ja to nie moge sie położyć .. dopiero po pracy, po 17. Boje się, że to z przepracowania.. idę przynajmniej sobie usiądę.. na razie.
 
Do góry